Blitz

 Breaking News

Ajola Xoxa: “Unë e kam princin tim”

Ajola Xoxa: “Unë e kam princin tim”
October 08
15:49 2016

Kryefjalë e lajmeve të sotme është padyshim martesa e Princit Leka Zogu II me Elia Zaharian. Të ftuar, jo vetëm nga vendi, por nga e gjithë bota, ishin të pranishëm në ceremoninë mbretërore.

Ndër emrat e pranishëm ishin edhe kryebashkiaku Veliaj me bashkëshorten e tij, Ajola Xoxa.

Ndër postimet e Ajolës në Instagram gjatë ceremonisë, fotoja që bie në sy është ajo përkrah Veliajt, ku shkruan: “Unë e kam princin tim”.

Xoxa dhe Veliaj janë ndoshta çifti i vetëm në politikën shqiptare që nuk e kanë fare problem të tregojnë dashurinë që kanë mes tyre apo të shprehin ndjenjat karshi njëri-tjetrit. /Blitz.al/

 

fre

Share