Blitz

 Breaking News

Adela feston ditëlindjen. Po Ledri ku është?

Adela feston ditëlindjen. Po Ledri ku është?
January 10
16:50 2017

Vajza e ish-prokurorit të Përgjithshëm të Shqipërisë, Adela Sollaku, feston sot 27-vjetorin e lindjes. Ajo ka pritur ditëlindjen në orën 12:00 me shoqërinë e saj në një ndër lokalet e kryeqytetit. Shoqja e ngushtë e saj, Lori Hoxha, ka shpërndarë disa prej këtyre momenteve në rrjetet sociale ku duket se ato janë shumë të lumtura në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Natyrshëm lind pyetja: Po Ledri ku është? Pasi pak kohë më parë u aludua se ata ishin kthyer sërish bashkë.

Por reperi ndodhet në “anën tjetër të botës”. Ai ka udhëtuar drejt Çikagos me familjen e tij dhe në këtë ditë speciale të Adelës nuk ka qenë pranë saj.

Duke u bazuar këtu mund të themi se rikthimi i tyre paska qenë vërtet thjesht një thashethem./Blitz.al/

ad add

addd

adddd

 

 

Share