Blitz

 Breaking News

10 më të zhveshurat e tapetit të kuq në festën e “Victoria’s Secret Show”

10 më të zhveshurat e tapetit të kuq në festën e “Victoria’s Secret Show”
November 09
20:28 2018

“Victoria’s Secret Fashion Show” është një ndër eventet më të rëndësishëm në fushën e modës. Si çdo vit, përveç pasarelës, vëmendja ishte dhe tek VIP-at në tapetin e kuq dhe në festën e organizuar pas shfaqjes.

Modele si Bella Hadid, Candice Swanepoel dhe Winnie HarloW zbuluan shumë për publikun me veshjen e tyre. Dhe pikërisht tani, ju njohim me “më të zhveshurat” e tapetit të kuq të eventit të këtij viti:

Bella Hadid

Me një fustan “free the nipple” dhe një të carë të lartë tek kofshët.

Winnie Harlow

Me një mini fustan rozë me thekë.

Gigi Hadid

Me një veshje të ngjitur pas trupit dhe dekolte të hapur.

Candice Swanepoel

Me një fustan transparent me gurë.

Lais Ribeiro

Me një mini fustan të zi të tejdukshëm dhe detaje thekësh.

Romee Strijd

Sërish thekë ne një fustan të tejdukshëm.

Josephine Skriver

Dekolte e hapur dhe detaje lulesh që “mbulonin” pak nga lëkura e saj.

Behati Prinsloo

Me një fund të shkurtër, recipeta dhe një xhaketë të zezë, nxorri në pah fizikun e saj të pakrahasueshëm.

Shanina Shaik

Një fustan me të çarë anash dhe pjesën e poshtme të tejdukshme e të zbukuruar me detaje.

Ming Xi

Me një mini fustan mëndafshi, por me çizme mbi gju.

/Blitz.al/

Share