Blitz

 Breaking News

Si “e ndiejnë dashurinë” Venera dhe Lindi

Si “e ndiejnë dashurinë” Venera dhe Lindi
July 07
10:44 2016

Mbrëmjen e djeshme, Venera Lumani dhe Lind Islami kanë publikuar klipin me titull “Siento Amor”. Kënga është një dedikim ndaj dashurisë kur të dy këngëtarët çift në jetë reale shfaqen  në krahët e njëri-tjetrit. Në këtë klip Venera shfaqet ndryshe nga sa jemi mësuar ta njohim, e ëmbël dhe sensuale, sidomos gjatë performancës së tyre në tango. Ndiqni në vijim klipin e “Siento Amor”:

Share