Blitz

 Breaking News

Mbërritën “Aviona”-t e Onat dhe Cozmanit

Mbërritën “Aviona”-t e Onat dhe Cozmanit
October 08
20:22 2016

Dy reperët e Babastras kanë publikuar mbrëmjen e sotme projektin e tyre më të ri muzikor, të titulluar “Aviona”.

Me tekst të vetë protagonistëve, videoklipi për të cilin thuhet se është punuar rreth dy vjet, është publikuar së fundmi.

“Pa neve nuk ka lek, nuk o hit, nuk ka skandal, Pa neve nuk osht kang, nuk ka jete n’instrumentall, Ktu luhet tjeter valle, ktu bohet krejt loja, Me neve je sigurt, se ki pun me Aviona…” janë vargjet e refrenit që rikthejnë Onat dhe Cozmanin pas një kohe të gjatë mungese.

Dy reperët janë shprehur përgjatë këtyre ditëve se bëhet fjalë për një bashkëpunim mjaft të mirë, i cili do u pëlqejë “sidomos atyne që nuk kanë ni hip hop t’mirë që moti”.

/Blitz.al/

Tags
Share