Blitz

 Breaking News

Etnon, Fajt dhe Dj Dagz lançojnë “Ça bon për mu”

Etnon, Fajt dhe Dj Dagz lançojnë “Ça bon për mu”
July 18
19:15 2016

Etnon kanë lançuar pak më parë bashkëpunimin e tyre të fundit me reperin Fajt dhe Dj Dagz me titull  “Ça bon për mu”.

Mesa duket, çunat kanë vendosur të jenë sa më aktivë këtë verë.  Klipi vjen me një diferencë prej një muaji nga kënga e tyre e fundit, “Turn me on”. Muzika dhe klipi i janë përshtatur sezonit të verës me pishina dhe “party” verore.

Share