Blitz

 Breaking News

Kim Kardashian-një nënë e keqe, injoron të bijën

June 14
09:43 2016

...

...
Picture 1 of 3

Një pakujdesi e Kim Kardashian ka tërhequr vëmendjen e paparacëve. Ajo sapo kishte nxjerrë të voglën North West nga një dyqan lojërash, kur media “iu vërsul” duke i tërhequr vëmendjen.

Teksa ajo po i kushtonte gjithë vëmendjen paparacëve, North rrëzohet dhe përplas kokën në tokë. Por Kim ishte shumë e zënë për të parë të bijën.