Blitz

 Breaking News

Trendet e rejat të grimit për pranverën 2017

Trendet e rejat të grimit për pranverën 2017
September 25
16:20 2016

1.Grim natyral dhe buzë portokalli

Picture 1 of 9

Grimi është një pjesë shumë e rëndësishme në pamjen tuaj. Zakonisht grimi bëhet në bazë të veshjes. Sezonin e fundit, grimi natyral ka qenë një trend mjaft i përhapur dhe do të vazhdojë të jetë trend edhe në pranverën e ardhshme.

Disa nga trendet vazhdojnë të kryesojnë dhe të jenë mjaft të rëndësishme, gjithashtu pranverën e ardhshme do të prezantohen edhe disa grime të guximshme.

Shfletoni galerinë për të parë trendet më të reja për pranverën 2017./Blitz.al/

Share