Blitz

 Breaking News

Trendet e çuditshme që ju i dashuroni

Trendet e çuditshme që ju i dashuroni
July 17
16:45 2017

Shpeshherë jeni ju që trendet e reja i quani të çuditshme dhe aspak të bukura. Më pas jeni ju që i përdorni dhe i bëni të pandashme nga vetja këto trende.

Më poshtë do të shihni disa prej trendeve që i quani të çuditshme, por sërish  i adhuroni:

Flokët ylber

Xixa në flokë

Vetulla me ngjyrë

Xixa në formë loti

Fryrësi i buzëve

Vetullat gjigante

Thonjtë me lule natyrale

/Blitz.al/

Share