Blitz

 Breaking News

Rrobat e banjës që po “thyejnë” rrjetin!

Rrobat e banjës që po “thyejnë” rrjetin!
July 28
19:17 2017

Sezoni veror karakterizohet veçanërisht nga rrobat e banjës dhe këtë gjë e dimë mjaft mirë. Faqe të ndryshme në rrjetet sociale kanë publikuar foto të rrobave të banjës më “in” për këtë sezon dhe vajzat nuk kanë ngurruar që t’i kenë ato në gardërobën e tyre.

Sigurisht që nuk mund të mungojnë rrobat e banjës me ngjyra,  trup apo bikini. Më poshtë do të shihni disa prej modeleve më “in” të momentit./Blitz.al/

Share