Blitz

 Breaking News

Mos ngurroni të zgjidhni fustanet më “in” të momentit

June 17
17:31 2016

...

...
Picture 1 of 16

Vera sapo ka ardhur, në këtë stinë të nxehtë fustanet janë një zgjidhje shumë e mirë. Zgjidhni fustane me ngjyra dhe me një material të përshtatshëm. Shtëpitë e modës kanë prezantuar fustanet më “in” të këtij sezoni. Zgjidhni atë që ju përshtatet: ka fustane me lule, me ngjyra, të shkurtër, të gjatë të cilët mund të vishen në çdo moment të ditës. Mund t’i vishni me këpucë ose sandale të sheshta gjatë ditës dhe me një palë sandale me takë në darkë ose festa të ndryshme. Shfletoni galerinë dhe do të gjeni modelet e fustaneve që ju duhen këtë verë për të qenë sa më komode dhe për t’u dukur “fashion”.

Tags
Share