Blitz

 Breaking News

Fustanet e nusërisë që zgjodhën personazhet e famshme në ditën e tyre të veçantë

September 27
12:45 2016

Angelina Jolie

Picture 1 of 12

Fustani nga Versace, i vizatuar nga fëmijët

Personazhet e famshme kujdesen shumë për veshjen dhe pamjen e tyre gjatë ditëve të zakonshme.

Por kur është fjala për ditën e tyre të dasmës personazhet kërkojnë një stil madhështor dhe unik. Të famshmit zgjedhin stilistët më të mirë dhe shtëpitë prestigjioze të modës për të realizuar veshjet e tyre.

Shfletoni galerinë për të parë disa prej fustaneve më të bukura të nusërisë që kanë zgjedhur disa personazhe të famshme.

Share