Blitz

 Breaking News

(Foto) Këpucët më “in” të vjeshtës 2016

(Foto) Këpucët më “in” të vjeshtës 2016
October 06
19:37 2016

Këpucët i japin shumë kuptim veshjes tuaj. Domosdoshmërisht në bazë të veshjes ju bëni zgjedhjen e këpucëve. Këtë vjeshtë, këpucët me takë i shihni në forma nga më të ndryshmet, duke filluar nga këpucët elegante dhe deri tek ato më të çuditshmet. Këpucët me ngjyra dhe me takë të çuditshme janë trend i këtij sezoni.

Marka të njohura kanë prezantuar koleksionet e tyre të vjeshtës dhe shihet se ato janë pëlqyer shumë nga ndjekëset e modës. Më poshtë do të gjeni disa prej modeleve më “in” të vjeshtës 2016./Blitz.al/

Asos

asos

Dries Van Noten

dries-van-noten

Fendi

fendi

Givenchy

givenchy

Loeffler Randall

loeffler-randall

Mango

mango

Sam Edelman

sam-edelman

Steve Madden

steve-madden

YRU Wednesday

yru-wednesday

Zara

zara

Share