Blitz

 Breaking News

Produktet natyrale që ju ndihmojnë të dukeni gjithmonë e re

July 06
18:40 2016

Domate

Picture 1 of 10

Një maskë natyrore me feta domateje bën mrekulli dhe relakson lëkurën tuaj. Aplikoni fetat e domates në fytyrë për 20 minuta, një herë në javë, për të pasur një lëkurë të butë. Nëse keni irritime duhet ta fshini lëngun e domates menjëherë. Për të përmirësuar tonin e fytyrës provoni të bëni një maskë me tul domateje dhe vaj ulliri.

Produktet natyrale për kujdesin e lëkurës janë bërë shumë popullore kohët e fundit. Femrat janë gjithmonë të shqetësuara në lidhje me produktet e bukurisë, të cilat bëhen me përbërës artificialë. Në vend të kësaj, për të mbajtur lëkurën tuaj gjithmonë të freskët dhe të re, përdorni produktet natyrale. Shfletoni galerinë për të parë se cilat janë këto produkte.

Tags
Share