Blitz

 Breaking News

Ju prezantojmë me këpucët më të shtrenjta në botë, me vlerë 17 milion dollarë

Ju prezantojmë me këpucët më të shtrenjta në botë, me vlerë 17 milion dollarë
September 28
18:04 2018

Harrojini këpucët e kristalta të Hirushes sepse këpucët më të kërkuara nga gratë janë prej ari dhe diamanti e kapin vlerën e 17 milionë dollarësh. Ata u prezantuan në Dubai në një hotel me 7 yje dhe morën pjesë 50 mysafirë të zgjedhur nga llogaria bankare të cilët  mund të përballonin këtë veprimtari ekzekutive.

“Ne donim të krijonim diçka me të vërtetë unike” – tha Maria Majari bashkë-themeluesja e Jada Dubai markë e cila krijon dekoltetë me gurë të çmuara. Deri më tani rekordin e këpucëve më të shtrenjta e mbajnë një palë taka të larta nga Debbie Wingham për vajzën e një magnati të Lindjes së Mesme dhe kapnin shifrën e “14 milion dollarëve”.

/Blitz.al/

 

View this post on Instagram

 

Diamonds, gold. The Passion Diamond Shoes.

A post shared by JADA DUBAI (@jadadubai) on

Share