Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Destinacionet e preferuara të milionerëve dhe VIP-ave

April 28
17:55 2016

A ju ka ndodhur t’ju pyesin: “Nëse do të fitoni lotarinë, çfarë do të bëni me gjithë ato para?”  Më së shumti njerëzit mendojnë për pushime nëpër vende që i ëndërrojnë. Jahte private, ishuj të virgjër, një skuadër e tërë që të shërben vetëm ty e gjithë ato kërkesa-ëndrrash të tjera. Megjithatë, edhe pse për shumicën e njerëzve këto gjëra mbeten vetëm dëshira, ka disa të cilët kanë mundësinë t’i shijojnë këto mrekulli. Në galeri do të ndiqni 6 destinacionet e preferuara të milionerëve dhe VIP-ave; nëse një ditë fitoni lotarinë, destinacionet i gjeni lehtësisht!

Tags
Share