Blitz

 Breaking News

14 vendet ku mund të udhëtoni vetëm e të sigurt

May 17
21:11 2016

1. Zelanda e Re

1. Zelanda e Re
Picture 1 of 14

Çdokush që ka parë "Lord Of The Rings" e di se ishulli është “i pasur” me thesare të paçmuara natyrore. Gjithashtu, aty mund të mësoni rreth kulturës Maori dhe ditën ta mbyllni me një birrë tradicionale.

 

Pushimet po duken (më në fund) në horizont dhe ju po vrisni mendjen me kë do të shkoni? Epo, tashmë nuk ka nevojë të lodheni duke menduar për të gjetur personin e duhur që do t’ju shoqërojë për pushime. Duhet të filloni të merrni parasysh pushimet vetëm. Galeria e mësipërme do t’ju tregojë 14 destinacionet ku mund të udhëtoni vetëm, paçka nëse jeni vajzë apo djalë.

Tags
Share