Blitz

 Breaking News

Disa prej trendeve të vitit 2007 që janë kthyer përsëri në 2017-n

Disa prej trendeve të vitit 2007 që janë kthyer përsëri në 2017-n
January 10
18:22 2017

Shumë trende rikthehen disa vite më pas. Kjo është e çuditshme por edhe e bukur njëkohësisht, pasi shumë njerëzve u rikthejnë kujtimet e tyre këto trende.

Më poshtë do të shihni disa prej trendeve që kanë qenë shumë “in” në 2007 dhe janë kthyer përsëri pas 10 vitesh.

Femrat veshin reçipeta të tejdukshme për të mos u dukur me fustanet e hapur pas.

1

Kombinimi i streçeve dhe këpucëve në ngjyra nga më të ndryshmet.

2

Ju bëni një status në rrjetet sociale në çdo moment të ditës.

3

Bëni foto me aparatin ose kamerën tuaj përpara pasqyrës.

5

Jeni të apasionuar pas telefonave tuaj dhe në ekran mbani një foto që ju pëlqen.

6

Shkoni për pushime me prindërit dhe riktheheni me një ndryshim në flokët tuaja. Për shembull siç mund të jenë lidhëset e gjata me ngjyra që vendosen në to.

7

Përdorni syze të errëta.

8

Vishni bluza, kapele, komplete tutash Ed Hardy.

9

Flirtoni me njerëzit në My Space nëpërmjet  pyetjeve dhe nuk tregoni aspak për ta.

10

Atletet me pjesë neoni.

11

Në “Big Brother” ka pasur të paktën 1 vajzë të bukur.

12

Bëni tag miqtë në postimet tuaja. Sa më shumë tag, aq më shumë popullor jeni ju.

13

Nëna juaj reagon keq kur sheh se dukeni si “emo”, por kjo gjë ju pëlqen vërtet shumë.

14

Vendosni vathë të mëdhenj.

15

Eksperimentoni me flokët ngjyra-ngjyra.

16

Vendosni diamante kudo, kryesisht në dhëmbë dhe thonj.

17

/Blitz.al/

Share