Blitz

 Breaking News

Horoskopi, karfica me personazhin e Disney-t që i përshtatet shenjës tuaj

August 26
18:20 2016

Dashi

Picture 1 of 12

Kjo shenjë karakterizohet nga siguria dhe shpirti aventuresk kur bëhet fjala për stilin e tyre. Kjo është arsyeja pse modeli i Mickey-t është ideali për karficën e një Dashi.

Shumëllojshmëria që ofron bota e Disney-, iu mundëson që të zbuloni edhe karficën që iu shkon, bazuar në shenjën e tuaj të Horoskopit dhe veçorive tuaja. Shfletoni galerinë për të parë se cila prej karficave me personazhet e Disney-t është e duhura për ju.

/Blitz.al/

Tags
Share