Blitz

Video

(VIDEO) Propozimi për martesë – i fut tmerrin me policë, por më pas i bën surprizën më të bukur

    (VIDEO) Propozimi për martesë – i fut tmerrin me policë, por më pas i bën surprizën më të bukur

Duhet të bëjë një turn shtesë një mëngjes. Kështu agjenti Smith del nga shtëpia pasi ka përshëndetur të fejuarën e tij Amanda. Por lë telefonin e tij në shtëpi dhe

Read Full Article

(VIDEO E RRALLË) Ambasadorja gjermane ia merr këngës labçe

    (VIDEO E RRALLË) Ambasadorja gjermane ia merr këngës labçe

Ambasadorja gjermane në Shqipëri, Susanne Schütz, duket se është përshtatur më së miri me traditat dhe zakonet tona tradicionale, edhe pse ka më pak se 1 vit në vendin tonë.

Read Full Article

(VIDEO) Propozon të dashurën që e tradhtonte, por… hyn i dashuri tjetër

    (VIDEO) Propozon të dashurën që e tradhtonte, por… hyn i dashuri tjetër

A ka gjë më të bukur sesa kur shikon dikë të dojë hakmarrje ndaj partnerit që të tradhton? Ndoshta kjo na bën disi djallëzorë, por është në natyrën tonë të

Read Full Article

(Video motivuese) A po e jetoni ëndrrën tuaj? A ndiheni të lirë, të lumtur?

    (Video motivuese) A po e jetoni ëndrrën tuaj? A ndiheni të lirë, të lumtur?

A po e jetoni pasionin tuaj? A ndiheni të lumtur me atë që bëni? E keni pyetur veten për këtë? Ndonjëherë kufijtë janë fizikë, por ka raste që janë mendorë,

Read Full Article

Video prekëse, vëllai i paralizuar ngrihet të kërcejë në dasmën e motrës

    Video prekëse, vëllai i paralizuar ngrihet të kërcejë në dasmën e motrës

Një djalë i ri është çuar nga karrigia e invalidit për të kërcyer në dasmën e motrës së tij. Bëhet fjalë për 23-vjeçarin Nikola Raguz nga Mostari i Bosnjës, i

Read Full Article

(VIDEO) Skandali në shkollë, vajzat rrihen për një djalë

    (VIDEO) Skandali në shkollë, vajzat rrihen për një djalë

Një videoskandal është transmetuar mesditën e sotme. Dy vajza nga Këlcyra duken në të duke u përleshur me njëra-tjetrën. Video është transmetuar nga Anna Media që shkruan: Ja si zihen

Read Full Article

(VIDEO) Ritualet e “çuditshme” të dervishëve shqiptarë

    (VIDEO) Ritualet e “çuditshme” të dervishëve shqiptarë

Dervishët sufi në Gjakovë kanë kremtuar të martën mbrëma Novruzin ose Vitin e Ri, që shënon fillimin e pranverës dhe lindjen e Imam Aliut, një prej figurave më të nderuara

Read Full Article

(VIDEO) E nxjerrin nga avioni se ishte shumë … i gjatë

    (VIDEO) E nxjerrin nga avioni se ishte shumë … i gjatë

Një veprim i çuditshëm e aspak normal ka ndodhur në Rusi, ku një volejbollist është nxjerrë jashtë avionit me të cilin do të udhëtonte. Arsyeja ishte se ai është shumë

Read Full Article

(VIDEO E RRALLË) Zani Çaushi: “Të gjithë berishianët të vdesin me turp”

  (VIDEO E RRALLË) Zani Çaushi: “Të gjithë berishianët të vdesin me turp”

Një video e rrallë e vitit 1997 është hedhur për herë të parë në internet nga “Associated Press”. Aty duket

Read Full Article

(VIDEO) Çmenduria kolektive në 1997-n kur rrëmbeheshin armët

  (VIDEO) Çmenduria kolektive në 1997-n kur rrëmbeheshin armët

Disa pamje të rralla janë shpërndarë nga “Associated Press” në vitin 1997 në depot e armëve në Elbasan, kur mijëra

Read Full Article

(VIDEO) SHBA, i burgosuri tenton të mbysë me peshqir gardianin

  (VIDEO) SHBA, i burgosuri tenton të mbysë me peshqir gardianin

Një i burgosur në Florida të SHBA-ve ka tentuar të mbysë me peshqir një gardian në burgun ku po vuan

Read Full Article

Videoja perfekte në Snapchat, adoleshenti bie nga lartësia dhe humb jetën

  Videoja perfekte në Snapchat, adoleshenti bie nga lartësia dhe humb jetën

Një adoleshent ka rënë nga lartësia e një godine, pasi ka tentuar të realizojë një video perfekte për Snapchat. Ngjarja

Read Full Article

Prekëse, nëna shtatzënë do të dhurojë organet e vajzës së palindur

  Prekëse, nëna shtatzënë do të dhurojë organet e vajzës së palindur

Një nënë amerikane shtatzënë me një vajzë do të dhurojë organet e fëmijës së saj pasi të lindë, pasi ka

Read Full Article

(VIDEO) Tahiri te grevistët në mesnatë, debat me qytetarin: “Mos u bëj gangster”

  (VIDEO) Tahiri te grevistët në mesnatë, debat me qytetarin: “Mos u bëj gangster”

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka zgjedhur të vizitojë vonë mbrëmjen e djeshme grevistët e Zharrëzës që po qëndrojnë para

Read Full Article

(VIDEO) Këngë me çifteli, Luan Rama me rapsodët në sofër

  (VIDEO) Këngë me çifteli, Luan Rama me rapsodët në sofër

Nuk jemi mësuar shpesh t’i shohim politikanët shqiptarë në një sofër me njerëz të thjeshtë. Por nënkryetari i LSI-së Luan

Read Full Article

(VIDEO) Fjalimi prekës i Ashton Kutcher: “Kam parë video përdhunimi fëmijësh. Ta ndalojmë bashkë!”

  (VIDEO) Fjalimi prekës i Ashton Kutcher: “Kam parë video përdhunimi fëmijësh. Ta ndalojmë bashkë!”

Aktori Ashton Kutcher ka folur në Senatin Amerikan kundër trafikimit të fëmijëve, në një fjalim emocionues që ka prekur zemrat

Read Full Article

(VIDEO) Këngë për Ben Blushin

  (VIDEO) Këngë për Ben Blushin

Është bërë i zakonshëm krijimi i melodive muzikore për politikanët shqiptarë. Deri tani ka pasur këngë për Sali Berishën, Ilir

Read Full Article

(VIDEO) Gjirokastër, tenton të djegë veten me benzinë

  (VIDEO) Gjirokastër, tenton të djegë veten me benzinë

Padrejtësitë që pretendon se janë bërë ndaj familjes së saj kanë shtyrë një grua të tentojë të vetëdigjet para Gjykatës

Read Full Article

(VIDEO – Speciale) Kur Dritëro Agolli ia merrte këngës popullore

  (VIDEO – Speciale) Kur Dritëro Agolli ia merrte këngës popullore

Shkrimtari Dritëro Agolli u përcoll dje në banesën e fundit mes nderimeve të qindra shqiptarëve që morën pjesë në funeralin

Read Full Article

(VIDEO) Tiranë, i vjedhin celularin në urban, panik tek udhëtarët

  (VIDEO) Tiranë, i vjedhin celularin në urban, panik tek udhëtarët

Një tjetër vjedhje në urbanin e unazës në Tiranë është kthyer në një makth të vërtetë për udhëtarët e linjës.

Read Full Article

(VIDEO) Bieber “thartohet” nga shoqërimi i Selenës me The Weeknd

  (VIDEO) Bieber “thartohet” nga shoqërimi i Selenës me The Weeknd

Justin Bieber ka thënë se nuk është një fans i këngëtarit The Weeknd, i cili aktualisht është duke u shoqëruar

Read Full Article