Blitz | Kliko dhe Informohu

Thuhet se POOOR...

Mesazhi kërcënues ndaj Era Rusit: Moj qelbësirë, Xhensila Myrtezaj është familjare si ia more…

    Mesazhi kërcënues ndaj Era Rusit: Moj qelbësirë, Xhensila Myrtezaj është familjare si ia more…

E ftuar në emisionin “Thumb On” në RTV Ora, Era Rusi ka folur edhe për ngatërresën e çmimeve me Xhensila Myrtezajin para disa vitesh në “Top Fest”. Xhensila fitoi çmimin

Read Full Article

Ekskluzive/Zbulohet prezantuesja që do të shfaqet në krah të Flori Gjinit

    Ekskluzive/Zbulohet prezantuesja që do të shfaqet në krah të Flori Gjinit

Agjenti 00Thumb zbuloi pak kohë më parë në ThumbON se Florian Agalliu u largua nga Top Channel pas një sherri me drejtorin e përgjithshëm të këtij televizioni, Ben Blushin, lajm

Read Full Article

Ori Nebijaj me detyrë të re në Top Channel!

    Ori Nebijaj me detyrë të re në Top Channel!

Ori dhe Top-i vijnë me supriza. Në Janar të 2020-tës rikthehet Talent Show Top Talent në Top Channel me shumë supriza, të paktën siç premton autorja e programit Ilda Lumani

Read Full Article

E vërteta e shtatëzanisë së Aulonës dhe Fatmës!

    E vërteta e shtatëzanisë së Aulonës dhe Fatmës!

Ditën e djeshme në mediat online qarkulluan lajme për një shtatëzani të mundshme, në të njejtën kohë, për të dytën herë të Aulonës dhe Fatmës, dy moderaroret e ThumbON, por

Read Full Article

Zerka ju fton të ‘kceni sonte me personazhin tuaj të preferuar të Disneyland

    Zerka ju fton të ‘kceni sonte me personazhin tuaj të preferuar të Disneyland

Kënga më e fundit e këngëtarit të njohur Young Zerka sapo është publikuar. Nën titullin “Kce sonte” kjo këngë vjen si një bashkëpunim i Zerkës me Deejay PM dhe Dj_dagz.

Read Full Article

Kush është modelja shqiptare që do e shohim në klipin e Ariana Grandes?

    Kush është modelja shqiptare që do e shohim në klipin e Ariana Grandes?

Është vetëm 19 vjeçe dhe ka arritur të nënshkruajë një kontratë me “Fashion Tv” që prej muajt gusht të veres qe lame pas. Bëhet fjalë për bukuroshen shqiptare Klaudia Kalia

Read Full Article

Në janar rikthehet spektakli juaj i dashur në Top Channel!

    Në janar rikthehet spektakli juaj i dashur në Top Channel!

Viti i ri vjen me të reja në Top Channel. Janari do të rikthejë në ekran spektaklin e njohur i cili po kthehet në një traditë në Top Channel, Top

Read Full Article

Soni Malaj dëshiron t’u bëjë glasën disa njerëzve, t’a ketë me kolegët vallë?

    Soni Malaj dëshiron t’u  bëjë glasën disa njerëzve, t’a ketë me kolegët vallë?

Soni Malaj njihet si një prej këngëtarëve më të mira e më të dashura në vend. Së fundmi bukuroshja konkuroi në “Kënga Magjike 2019” me këngën “Shije tradhëtie” e cila

Read Full Article

Redon Makashi rrëfen se si Vera Grabocka nuk e lejoi të merrte pjesë në festival

    Redon Makashi rrëfen se si Vera Grabocka nuk e lejoi të merrte pjesë në festival

Le ta themi që në fillim, bëhet fjalë për vitin 1990, sepse siç e dini, këto javët e fundit ka

Read Full Article

Ikën Flor Agalliu, vjen Flor Gjini! Ndryshime rrenjësore në Top Channel

    Ikën Flor Agalliu, vjen Flor Gjini! Ndryshime rrenjësore në Top Channel

Flor Agalliu nuk është më pjesë e Top Channel, pas një debati me drejtorin e përgjithshëm të Top Channel, Ben

Read Full Article

Sa e pasur është Lori Hoxha?

    Sa e pasur është Lori Hoxha?

Lori Hoxha është një prej trashëgimtarëve të Top Media, e cila jo pak herë komentohet për jetën e saj të

Read Full Article

“Hajde këtu, e di ç’të bëj?”- publikohet video e sherrit mes Renato Mekollit dhe gazetarit!

    “Hajde këtu, e di ç’të bëj?”- publikohet video e sherrit mes Renato Mekollit dhe gazetarit!

Një video virale po qarkullon online e cila ka ngjallur kureshtje. Bëhet fjalë për ThumbON, emisioni i ka bërë një

Read Full Article

Çifti gënjeu në “Dua të të bëj të lumtur” aq sa AMA i tërhoqi vëmendje televizionit! E vërteta: Mashtruan për ndihma

    Çifti gënjeu në “Dua të të bëj të lumtur” aq sa AMA i tërhoqi vëmendje televizionit! E vërteta: Mashtruan për ndihma

Ditën e djeshme është kthyer në vëmendjen tonë një rast jo pak i komentuar muaj më parë si një nga

Read Full Article

Cila është arsyeja që Golden Globes po kritikohet për nominimet?

    Cila është arsyeja që Golden Globes po kritikohet për nominimet?

Këto ditë janë shpallur dhe kanë qarkulluar kudo nominimet për çmimet e rëndësishme të ekranit të madh e të vogël,

Read Full Article

Mustafa Nano nuk kursehet ndaj Rovena Dilos: Tekst mizerabël!

    Mustafa Nano nuk kursehet ndaj Rovena Dilos: Tekst mizerabël!

Vazhdojnë polemikat pas finales së Këngës Magjike, këtë herë jo për Enedën, as për Fifin, Besën e të tjerë. Bëhet

Read Full Article

Stresi ka një përgjigje për ato që i thonë “ndërro mallin”!

    Stresi ka një përgjigje për ato që i thonë “ndërro mallin”!

Nuk janë të rralla rastet kur ndjekësit i kundërvihen personazheve të njohur të ekranit në llogaritë e tyre sociale, ama

Read Full Article

“Kush jam unë të merrem me punët e botës?”- Sulmoi hapur Gjebrean, pendohet Noizy!

    “Kush jam unë të merrem me punët e botës?”- Sulmoi hapur Gjebrean, pendohet Noizy!

Mëngjesin e sotëm, rap-artisti pasi sulmoi hapur pak kohë më parë Top Awards, pasardhësin e Top Fest, me në krye

Read Full Article

“Artist i vogël, s’kam frikë të flas”- Noizy sulmon hapur Ardit Gjebrean për fitoren e Enedës

    “Artist i vogël, s’kam frikë të flas”- Noizy sulmon hapur Ardit Gjebrean për fitoren e Enedës

Kanë kaluar disa ditë nga nata finale e Këngës Magjike, ku sigurisht siç tashmë ju e dini fituese u shpall

Read Full Article

Artistët që kanë reputacion si të çuditshëm

    Artistët që kanë reputacion si të çuditshëm

Ndoshta ky është çmimi që ata paguajnë për të qenë të talentuar, edhe pse kjo nuk i shpjegon ata studentë

Read Full Article

Aleks Seitaj tregon propozimin më të çuditshëm që i kanë bërë njerëzit: Më ofruan lekë për Veziren!

    Aleks Seitaj tregon propozimin më të çuditshëm që i kanë bërë njerëzit: Më ofruan lekë për Veziren!

Aleks Seitaj ka qenë i ftuar në “ThumbON” këtë të dielë në banakun e Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut u

Read Full Article

“Matuni mirë”- Besa Kokëdhima hedh në gjyq emisionin e Aulonës dhe Fatmës

    “Matuni mirë”- Besa Kokëdhima hedh në gjyq emisionin e Aulonës dhe Fatmës

Agjenti 00Thumb ka shkaktuar sërish turbullira. Mbrëmjen e djeshme gjatë trasmetimit live në ThumbON, Agjenti 00Thumb tha për Aulonën dhe Fatmën se Besa Kokëdhima u tërhoq nga gara e “Kënga

Read Full Article
1 2 3 112