Blitz

Rreth e Rrotull

Shikoni fotot e mrekullueshme të vajzës së Beyonce

    Shikoni fotot e mrekullueshme të vajzës së Beyonce

[Not a valid template] Në blogun e saj, Beyonce ka postuar një koleksion fotosh të adhurueshme nga festa  pranverore me çaj, së bashku me të bijën  Blue dhe motrën Solange.

Read Full Article

Djali i Adele-s merr pjesë për herë të parë në performancën e saj

    Djali i Adele-s merr pjesë për herë të parë në performancën e saj

Adele ka dhënë një koncert të mërkurën në Londër. Gjatë performancës, ajo vuri re djalin e saj trevjeçar në publik. Kjo gjë e ka emocionuar shumë Adele këngëtaren, pasi ishte

Read Full Article

Justin Bieber dhe Beyonce “ndajnë’ shtratin bashkë

Këngëtari i “Sorry” pati mundësinë të “ndante shtratin” me një nga artistet më të përfolura të kohës, Beyonce-n, teksa pushonte në një vilë luksoze në San Francisko. Sipas HollywoodLife, dy

Read Full Article

Justin Bieber dhe Selena Gomez përsëri bashkë?

Historia e dashurisë mes dy të rinjve është kthyer në një telenovelë tashmë. Bieber e Gomez kanë vite që i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disavjeçare, por dashuria e

Read Full Article

Ja si është katandisur Çandleri i “Friends”…

    Ja si është katandisur Çandleri i “Friends”…

Ju kujtohet Çandleri, personazhi i serialit të famshëm “Friends”? Ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim, së fundmi aktori Matthew Perry është parë rrugëve tepër i lodhur dhe disi i çrregullt.

Read Full Article

Zbuloni vendin përrallor ku Michael Daglas propozon Catherine Zeta Jones

    Zbuloni vendin përrallor ku Michael Daglas propozon Catherine Zeta Jones

  Një udhëtim romantik në borë  e ka kthyer pas në kohë ciftin Catherinë-Michael. Nëpërmjet një postimi në rrjetin Instagram, Catherinë shkruan” 16 vjet më parë, ky është vendi ku

Read Full Article

Sulmi në Bruksel, identifikohen autorët

    Sulmi në Bruksel, identifikohen autorët

Menjëherë pas ngjarjes së djeshme në Bruksel, ku mbetën të plagosur 4 policë pas të shtënave me kallashnikov, forcat e sigurisë janë vënë në ndjekje të të dyshuarve. Vazhdojnë kërkimet

Read Full Article

Pse të gjithë po ‘cmenden’ nga modelja?

    Pse të gjithë po ‘cmenden’ nga modelja?

Janë disa ligje që nuk kanë nevojë të shkruhen për tu zbatuar. I tillë është edhe ‘ligji’ i komenteve: Cdo foto e një personazhi të famshëm ka një reagim pozitiv

Read Full Article

Çani-“Albëria ka botoks, ti Anxhela nuk ke”!

  Çani-“Albëria ka botoks, ti Anxhela nuk ke”!

Ka nisur mbrëmjen e 14 Marsit në televizionin Klan show më i ri “Your Face Sounds Familiar” një patentë e Endemol.

Read Full Article

Një tjetër sherr i Kim Kardashian me …

  Një tjetër sherr i Kim Kardashian me …

  E gjitha nisi të hënën e kaluar, kur Kim postoi një foto me përshkrimin “ Asgjë për të veshur”

Read Full Article

“Vajza” e Justin Bieber fillon karrierën e saj në modeling

  “Vajza” e Justin Bieber fillon karrierën e saj në modeling

Invalid Displayed Gallery Ajo u bë një nga vajzat  më të përfolura në botë vitin e kaluar kur këngëtari 22

Read Full Article

Mashkulli që ndajnë Daffye dhe Nora

  Mashkulli që ndajnë Daffye dhe Nora

Në një terren të vështirë sic është ai I shoëbiz-it të gjithë “luftojnë” me të gjithë për të arritur majën.

Read Full Article

Meshkujt që veshin funde

  Meshkujt që veshin funde

  Fundet janë bërë për femrat dhe kjo nuk ka asnjë dyshim. Por, disa meshkuj kanë guxuar të dalin jashtë

Read Full Article

Diva kanadeze përlot fansat

Celine Dion ka postuar një foto në lloagrinë e saj në Instagram, ku falenderon përzemërsisht fansat e saj për mbështetjen.

Read Full Article

Kastro Zizo në dilemë, i vërtetë apo jo gjoksi Iva Alikos?!

  Kastro Zizo në dilemë, i vërtetë apo jo gjoksi Iva Alikos?!

Në emisionin e Kastro Zizos, “Rrokum Night” kanë qenë të ftuara Iva Aliko dhe Shota Baraliu. Iva Aliko, këngëtarja e

Read Full Article

Shpërthen Vildane Zeneli

  Shpërthen Vildane Zeneli

Vildane Zeneli ka shpërthyer me postimet në Snapchat dhe Instagram, ditët e fundit. Në cdo foto, ajo shfaq të pasmet

Read Full Article

Çiftet e famshëm që kanë pozuar nudo

  Çiftet e famshëm që kanë pozuar nudo

Lagjja më e famshme e Los Anxhelosit, Hollywood, ka pak cifte, që tregohen hermetikë në lidhje me jetën e tyre

Read Full Article

Gratë e rëndësishme të VIP-ave

  Gratë e rëndësishme të VIP-ave

1. Janë qëllimet tuaja të mëdha? ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Merrni frymë! Kjo nuk do të

Read Full Article