Blitz

Rreth e Rrotull

Rikthehet çifti Jonida-Romeo? Detajet thonë po!

    Rikthehet çifti Jonida-Romeo? Detajet thonë po!

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj mund të jenë rikthyer së bashku. Përse arritëm në këto dyshime? Këngëtarja ka postuar një foto me pamje nga deti, ku duket edhe një shkëmb.

Read Full Article

“Ku e gjete lejen për plazh, apo gjoja gazetare”, publiku akuzon Arbanën për shkelje rregullash

    “Ku e gjete lejen për plazh, apo gjoja gazetare”, publiku akuzon Arbanën për shkelje rregullash

Moderatorja Arbana Osmani ka shfrytëzuar kohën me diell dhe është relaksuar buzë detit, ku nuk ka nguruar të marrë disa poza të bukura. Veshur me një këmishë bojëqielli dhe pantallona

Read Full Article

Në kohë virusi, Anila Basha bëhet nënë për herë të parë!

    Në kohë virusi, Anila Basha bëhet nënë për herë të parë!

Vjen në jetë Aris, djali i themelueses dhe drejtueses së Newsbomb Anila Basha. Aris është emri që ka zgjedhur Anila për birin e saj në kujtim të të atit Aristotel

Read Full Article

Ndërkohë që ti po rri në karantinë, Kylie Jenner shpallet miliarderja më e re në botë për të dytin vit radhazi!

    Ndërkohë që ti po rri në karantinë, Kylie Jenner shpallet miliarderja më e re në botë për të dytin vit radhazi!

Prestigjozja “Forbes” publikoi të mërkurën listën vjetore të miliarderëve në botë dhe mdelja e bukurisë Kylie Jenner mbetet miliarderja më e re në botë, vetëm 22 vjeçe! Në vitin 2019,

Read Full Article

Top Channel zhgënjen aktorin e Portokalli-së, Florjan Binajn!

    Top Channel zhgënjen aktorin e Portokalli-së, Florjan Binajn!

Mbrëmjen e djeshme në Top Channel nisi një projekt i jashtëm televiziv (projekt i prodhuar jashtë telvizionit por që i është shitur për trasmetim këtij të fundit), reality show “Aventurierët”.

Read Full Article

Me shumë mundësi, premiera e filmit të ri nga Drilon Hoxha do të shtyhet në vjeshtë!

    Me shumë mundësi, premiera e filmit të ri nga Drilon Hoxha do të shtyhet në vjeshtë!

Producenti Drilon Hoxha kishte njoftuar prej kohësh se, përgjatë muajit Mars do të shfaqej premiera e filmit të tij më të ri, “Shkëmbimi”.   Por duket se, siç mund t’ju

Read Full Article

30 mjekë drejt Italisë, gjesti i Shqipërisë mahnit ikonën e kinematografisë botërore

    30 mjekë drejt Italisë, gjesti i Shqipërisë mahnit ikonën e kinematografisë botërore

Gjesti i Shqipërisë, duke dërguar 30 mjekë dhe infermierë në ndihmë të Italisë, në një kohë kur nevojë edhe vetë për bluza të bardha në luftën me koronavirusin, ka surprizuar

Read Full Article

Gazetari shqiptar feston ditëlindjen i vetmuar në karantinë: Është e dhimbshme

    Gazetari shqiptar feston ditëlindjen i vetmuar në karantinë: Është e dhimbshme

Gazetari i njohur i emisionit “ThumbON” që trasmetohet në TV Ora, Ronaldo Sharka i është dashur që për shkak të gjendjes në të cilën ndodhemi të “festojë” 22-vjetorin e lindjes

Read Full Article

Le të heqim mendjen nga Covid-19! Gocat e Hostel By Anabel ju presin sonte në mbrëmje

  Le të heqim mendjen nga Covid-19! Gocat e Hostel By Anabel ju presin sonte në mbrëmje

Rikthehen “ato”! Megi, Dea, Viola, Alberta dhe Anna pas suksesit të dy sezoneve të mëparshme në platformën e “YouTube”, rikthehen

Read Full Article

Balerini shqiptar me bashkëshorten po e kalojnë vetë-karantinimin duke bërë gjithë ditën dashuri!

  Balerini shqiptar me bashkëshorten po e kalojnë vetë-karantinimin duke bërë gjithë ditën dashuri!

Balerini shqiptar që jeton në Romë, Ilir Shaqiri ka qenë i ftuar në emisionin “Vizioni i Pasdites “me Evi Reçin.

Read Full Article

Moderatori shqiptar: Ekrani ka shumë brryla, më kanë nxjerrë pa skaletë!

  Moderatori shqiptar: Ekrani ka shumë brryla, më kanë nxjerrë pa skaletë!

Arjon Muça ka qenë i ftuari i autores dhe moderatores Dojna Mema në “Një ditë me Dojnën. Teksa kanë bërë

Read Full Article

Arjon Muça ankohet për rrogat në televizion: Janë skandaloze!

  Arjon Muça ankohet për rrogat në televizion: Janë skandaloze!

Në rubrikën “Një ditë me Dojnën” në Pop Culture ka qenë i ftuar moderatori Arjon Muça, i cili së fundmi

Read Full Article

Fiorentina Halili harron Olsin: Jam në një lidhje dashurie por ja ç’kam bërë nga xhelozia!

  Fiorentina Halili harron Olsin: Jam në një lidhje dashurie por ja ç’kam bërë nga xhelozia!

Fiorentina Halili: Jam në një lidhje dashurie por ja ç’kam bërë nga xhelozia! A je xheloz/e? Është një pyetje që

Read Full Article

Rober Berisha: Jam izoluar në konviktin e Prishtinës, nuk e kam takuar vajzën. Kushtet janë skandaloze!

  Rober Berisha: Jam izoluar në konviktin e Prishtinës, nuk e kam takuar vajzën. Kushtet janë skandaloze!

Rober Berisha: Jam izoluar në konviktin e Prishtinë, nuk e kam takuar vajzën. Kushtet janë skandaloze! Robert Berisha edhe pse

Read Full Article

“Edo, ia ke .. muhabetit“, Jul Deda: Unë do dal dhe do eci me këmbë, hajde më ndalo po deshe

  “Edo, ia ke .. muhabetit“, Jul Deda: Unë do dal dhe do eci me këmbë, hajde më ndalo po deshe

– Aktori Julian Deda në një postim në rrjetet sociale shkruan se nuk është dakord ma masën e fundit të

Read Full Article

Koronavirus/ Qytetari i hedh mikrofonin fytyrës gazetarit pasi i kërkoi të futej në shtëpi!

  Koronavirus/ Qytetari i hedh mikrofonin fytyrës gazetarit pasi i kërkoi të futej në shtëpi!

Duket se pas kamerave të fshehta ku hera herës i duhej të hante edhe shpulla për shkak të provokimeve në

Read Full Article

E bënë të lidhur me Strakoshën, Arjola Shehu: Nuk shquhem për skupe mediatike

  E bënë të lidhur me Strakoshën, Arjola Shehu: Nuk shquhem për skupe mediatike

E ftuar në emisionin “ThumbON” në TV Ora ka qenë moderatorja mjaft e dashur për publikun Arjola Shehu. Gjatë intervistës

Read Full Article

Prej 2 vitesh single, Aulona ja thotë në sy Arjolës: Prandaj s’gjen burrë ti!

  Prej 2 vitesh single, Aulona ja thotë në sy Arjolës: Prandaj s’gjen burrë ti!

Arjola Shehu ka treguar në banakun e ThumbON në RTV Ora se prej mëse dy vitesh nuk ka krijuar lidhje.

Read Full Article

Arjola Shehu: Pas intervistës, babai i këngëtares shqiptare m’u afrua afër dhe…

  Arjola Shehu: Pas intervistës, babai i këngëtares shqiptare m’u afrua afër dhe…

Arjola Shehu ka dalë paksa jashtë korrnizave që jemi mësuar t’a shohim çdo mëngjes në ekranin e RTV Ora në

Read Full Article

Arjola Shehu: Nuk tentova t’i mbushja mendjen Kelvi Kadillit për largimin nga emisioni!

  Arjola Shehu: Nuk tentova t’i mbushja mendjen Kelvi Kadillit për largimin nga emisioni!

Shumë i bujshëm ishte largimi i Kelvi Kadillit nga formati i mëngjesit në RTV Ora, të cilin prej shtatorit të

Read Full Article

“Mos ma merr fytyrën”, spikerja tregon porosinë që i dha e ëma kur erdhi në Tiranë

  “Mos ma merr fytyrën”, spikerja tregon porosinë që i dha e ëma kur erdhi në Tiranë

Pjesë e emisionit “ThumbON” në TV Ora ishte spikerja e njohur Enki Braçaj e cila njihet edhe si spikerja që

Read Full Article