Blitz

Rreth e Rrotull

Fushata e marketingut të verës për produktet FatmaRrela e tregon Fatmën më sensuale se kurrë

    Fushata e marketingut të verës për produktet FatmaRrela e tregon Fatmën më sensuale se kurrë

Këtë verë Fatma Haxhialiu, moderatorja dhe gazetarja e njohur, ndryshe nga shumica që preferojnë pushimet në jug duke shfrytëzuar bregdetin Jon,  ajo është fokusuar në zhvillimin e biznesit të saj.

Read Full Article

Flor Binaj tregon si u infektua me Covid-19: U shqetësova sepse nuk e prisja

    Flor Binaj tregon si u infektua me Covid-19: U shqetësova sepse nuk e prisja

Aktori i njohur i humorit Florjan Binaj ditën e djeshme deklaroi se ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Ai u shpreh se gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe nuk

Read Full Article

Në pritje të ëmbël: Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha do të bëhen prindër

    Në pritje të ëmbël: Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha do të bëhen prindër

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të dytë! Ajo është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë me partnerin, Alban Hoxhën, ndërsa

Read Full Article

“Nuk do ikim në plazh se njerëzit kanë korona”, Pipero i përgjigjet vajzës së Sonila Meços

    “Nuk do ikim në plazh se njerëzit kanë korona”, Pipero i përgjigjet vajzës së Sonila Meços

Pëllumb Pipero ishte i ftuar në “Tempora” nga Sonila Meço ku gjatë emisionit iu përgjigj edhe pyetjes nëse do të mund të bëjmë plazh sivjet. Sonila tregoi se para se

Read Full Article

Ditë e trishtë në familjen e Rita Orës, humbet njeriun e shtrenjtë të familjes

    Ditë e trishtë në familjen e Rita Orës, humbet njeriun e shtrenjtë të familjes

Mëngjesin e sotëm këngëtarja me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka humbur njeriun e saj të dashur. Gjyshja e saj është ndarrë nga jeta për shkaqe të cilat akoma nuk janë

Read Full Article

Aulona Musta: Mos i puthni fëmijët në organet gjenitale, është pedofili!

    Aulona Musta: Mos i puthni fëmijët në organet gjenitale, është pedofili!

Aulona Musta ka qenë një nga personazhet që ka reaguar më së shumti dhe ka protestuar në rrjete sociale por edhe në shesh për të ndryshuar ligjin mbi pedofilët, nisur

Read Full Article

Prokuroria kërkonte rikthimin në burg, mbahet seanca gjyqësore për Zogun e Tiranës

    Prokuroria kërkonte rikthimin në burg, mbahet seanca gjyqësore për Zogun e Tiranës

Para pak kohësh prezantuesi Hermes Nikaj, i njohur si “Zogu i Tiranës” u lirua nga Burgu313, ku qëndroi për gati 5 muaj. Pasditen e djeshme  ai ka patur një seancë

Read Full Article

Dafina Zeqiri flet për depresionin që ka përjetuar: Shkova tek një psikolog. Ndihmoj edhe fansat por duke ruajtur privatësinë

    Dafina Zeqiri flet për depresionin që ka përjetuar: Shkova tek një psikolog. Ndihmoj edhe fansat por duke ruajtur privatësinë

Dafina Zeqiri pranoi se ka luftuar me depresionin dhe ankthin dhe madje ka folur dhe me një psikologe për shëndetin e saj mendor. E ftuar në NIN në Klan Kosova,

Read Full Article

Mc Kresha bëhet baba për herë të parë

  Mc Kresha bëhet baba për herë të parë

Reperi MC Kresha është bërë baba për herë të parë. Kresha dhe bashkëshortja e tij Erzina janë bërë prindër të

Read Full Article

Shkodër/27-vjeçarja jetime rrëfen publikisht abuzimet. Ndalohet shefi i policisë në Fushë-Arrëz, akuzohet për përdhunim!

  Shkodër/27-vjeçarja jetime rrëfen publikisht abuzimet. Ndalohet shefi i policisë në Fushë-Arrëz, akuzohet për përdhunim!

Arbana Osmani lajmëroi pak ditë më parë se këtë të shtunë në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” do

Read Full Article

Aktorët turq dhe pagesat e majme për një serial, Sarp aktori më i paguar në sezon

  Aktorët turq dhe pagesat e majme për një serial, Sarp aktori më i paguar në sezon

Sa para fitojnë yjet e Turqisë? Gjithmonë janë vënë në dyshim të dhënat rreth pagesave të aktorëve pasi nuk janë

Read Full Article

6 muaj pas propozimit, Ardit Roshi dhe vajza e Agim Bajkos i japin fund fejesës?

  6 muaj pas propozimit, Ardit Roshi dhe vajza e Agim Bajkos i japin fund fejesës?

Besojmë se shumë prej jush e mbajnë mend propozimin romantik dhe live në një studio televizive që Ardit Roshi i

Read Full Article

Xheni dhe partnerja e saj duan të bëhen me fëmijë, dhurues do të jetë Kristi Pinderi

  Xheni dhe partnerja e saj duan të bëhen me fëmijë, dhurues do të jetë Kristi Pinderi

E ftuar në emisionin “Ditë e Re” në RTV Ora ka qenë përfaqësuese e komunitetit të LGBT Xheni Karaj e

Read Full Article

“Mos pi shumë birra se do bëhesh baba!”- Jonida Vokshi zbulon detajet e ëmbla të shtatzënisë dhe si ia dha lajmin Besnikut

  “Mos pi shumë birra se do bëhesh baba!”- Jonida Vokshi zbulon detajet e ëmbla të shtatzënisë dhe si ia dha lajmin Besnikut

Jonida Vokshi ka rrëfyer disa detaje mjaft të ëmbla për shtatzëninë e saj, ndërkohë që është në pritje të një

Read Full Article

Qershori fillon me masat e reja lehtësuese, nga sot të hapura kufijtë, plazhet, parqet, palestrat dhe futbolli

  Qershori fillon me masat e reja lehtësuese, nga sot të hapura kufijtë, plazhet, parqet, palestrat dhe futbolli

Muaji qershor ka filluar për Shqipërinë me masa të reja lehtësuese të cilat u prezantuan disa ditë më parë nga

Read Full Article

Gentian Zenelaj për Ardi Veliun: Videon e dhunës e pa dhe im bir. Do kisha respekt për ju, nëse thjesht do kërkonit ndjesë publike…

  Gentian Zenelaj për Ardi Veliun: Videon e dhunës e pa dhe im bir. Do kisha respekt për ju, nëse thjesht do kërkonit ndjesë publike…

Videoja e dhunës së ushtruar ndaj ndaj 15-vjecarit pak ditë më parë nga efektivët e policisë në Tiranë ka  qenë

Read Full Article

Përndiqej nga i riu kosovar prej 3 muajsh. Luana Vjollca e kallëzon në polici

  Përndiqej nga i riu kosovar prej 3 muajsh. Luana Vjollca e kallëzon në polici

Moderatorja e njohur e Top Channel, Luana Vjollca ka kaluar një situatë të pakënfdshme së fundme e cila e ka

Read Full Article

Noizy i tha dhëmbë-kalbur, Dasara flet për sherrin e bujshëm dhe thumbon sërish reperin!

  Noizy i tha dhëmbë-kalbur, Dasara flet për sherrin e bujshëm dhe thumbon sërish reperin!

Dasara Karaiskaj, e intervistuar nga Ronaldo Sharka për “Mes Yjesh” në Ora News, ka folur për sherrin e bujshëm me

Read Full Article

“Prezantuesja më kot?”, Xhensila Pere nuk kursehet për Alesia Bamin: Sikur është në kafe!

  “Prezantuesja më kot?”, Xhensila Pere nuk kursehet për Alesia Bamin: Sikur është në kafe!

E intervistuar së fundmi nga gazetari Ronaldo Sharka për “Mes Yjesh” në Ora News, Xhensila Pere ka folur si gjithmomë

Read Full Article

Ilda Bejleri do largohet nga “Top Channel” për të shkuar përkrah Ardit Gjebresë?

  Ilda Bejleri do largohet nga “Top Channel” për të shkuar përkrah Ardit Gjebresë?

Ilda Bejleri që nga shtatori është pjesë e emisioni “Procesi Sportiv” ku prezanton së bashku me Edi Manushin. Por një

Read Full Article

Gazetari Alfred Lela rrëfen momentin kur u dhunua nga policia: Polici më goditi pas koke

  Gazetari Alfred Lela rrëfen momentin kur u dhunua nga policia: Polici më goditi pas koke

Gazetari Alfred Lela i cili u shoqërua dhunshëm gjatë protestës për Teatrin Kombëtar, në përpjekje për të liruar ish-deputeten Silva

Read Full Article
1 2 3 994