Blitz

Evente

 Breaking News

“Ferrari” mbush 70 vjeç, shikoni 10 makinat më të bukura

    “Ferrari” mbush 70 vjeç, shikoni 10 makinat më të bukura

Një prej makinave më të njohura në botë, klasike dhe moderne, e bukur, e shpejtë dhe luksoze, mbush 70 vjeç. Është “Ferrari”.  Më 12 mars 1947, 70 vite më parë,

Read Full Article

MET Gala 2016: “Veshje dhe teknologji”

MET Gala 2016: “Veshje dhe teknologji”

1. Beyonce ◄ Back Next ► Picture 1 of 20 Met Gala, ndryshe “Costume Institute Gala” (Instituti i Kostumeve Gala) është një event që mbahet çdo vit për përfitime të

Read Full Article

Mbani frymën njerëz! Koleksioni i ri i Valdrin Sahitit do t’ju lërë pa frymë…

Mbani frymën njerëz! Koleksioni i ri i Valdrin Sahitit do t’ju lërë pa frymë…

IMG_1520afinal ◄ Back Next ► Picture 1 of 11 Mbrëmjen e djeshme, stilisti Valdrin Sahiti prezantoi koleksionin e ri në një sfilatë të organizuar në Prishtinë. Mes të ftuarve të

Read Full Article