Blitz

Horoskopi

Sipas FBI-së, Gaforrja është shenja më e rrezikshme

    Sipas FBI-së, Gaforrja është shenja më e rrezikshme

Brenda personalitetit të qenies njerëzore, zënë vend të dyja anët e medaljes, e mira ashtu si edhe cilësitë negative. Disa prej nesh arrijnë t’i mposhtin këto të fundit, t’i luftojnë,

Read Full Article

Në vend të parë Bricjapi, zbuloni parashikimin e horoskopit për 2020!

    Në vend të parë Bricjapi, zbuloni parashikimin e horoskopit për 2020!

12.Gaforrja – Pozicioni i vështirë në 2020-n duhet marrë parasysh. Jo se do jetë pozicioni që nuk do u japë shanse, sepse do u japë bashkëpunime, partneritete, mund t’ju japë

Read Full Article

Kush dashuron më shumë e kush të lë më shpejt, jua tregon horoskopi

    Kush dashuron më shumë e kush të lë më shpejt, jua tregon horoskopi

Peshqit Si një nga shenjat më emocionale, Peshqit priren të bien në dashuri me lehtësi dhe të duan shumë. Ju keni një tendencë për të hapur zemrën pa rezerva për

Read Full Article

Si e përballojnë tradhëtinë shenjat e horoskopit?

    Si e përballojnë tradhëtinë shenjat e horoskopit?

Tradhëtia mbetet një diskutim universal përsa i përket arsyeve apo sa e tolerueshme është. Ndonëse çdo njeri e koncepton në mënyrën e tij të veçantë, ky parashikim për shenjat e

Read Full Article

Keni filluar të ndiheni të stresuar këtë javë? Fajin e ka Marsi

    Keni filluar të ndiheni të stresuar këtë javë? Fajin e ka Marsi

Marsi tek Luani i dha verës tënde të gjithë energjinë që duhej për t’u kënaqur. Por pas gjithë rrëmujës dhe aventurës, ditët e fundit keni filluar të ndiheni konfuzë dhe

Read Full Article

Si flirtojnë shenjat e horoskopit?

    Si flirtojnë shenjat e horoskopit?

 Dashi Nëse ka diçka që ti nuk je, është e turpshme. Kur sheh diçka që të pëlqen (zakonisht në formën e një të panjohuri të pashëm), ti nuk heziton të

Read Full Article

Një këngë e Encës për çdo shenjë horoskopi. Po ti cila je?

    Një këngë e Encës për çdo shenjë horoskopi. Po ti cila je?

Çdo këngë, ka brenda një histori por asnjë prej tyre nuk mund të zhvillohet pa pasur disa detaje ku të bazohet, një dramë apo një dashuri për shembull. Nëse ka

Read Full Article

Pak fjalë nga horoskopi për muajin Qershor!

    Pak fjalë nga horoskopi për muajin Qershor!

Dashi Nëse nuk jeni ndjerë aq kreativë sa jeni zakonisht, përgatituni për një rrjedhë idesh dhe këndvështrimi të freskët që do vijë për ju këtë muaj. Disa prej këtyre ideve

Read Full Article

Pse zgjidhni gjithnjë njerëzit e gabuar? Jua tregon horoskopi

  Pse zgjidhni gjithnjë njerëzit e gabuar? Jua tregon horoskopi

Tashmë është e qartë që shpeshherë horoskopi dhe shenjat tregojnë shumë për karakterin tonë, por jo vetëm. Si i ndërtojmë

Read Full Article

Çfarë nuk do bënin asnjëherë shenjat e horoskopit?

  Çfarë nuk do bënin asnjëherë shenjat e horoskopit?

Dashi Ti je një lider. Nëse njerëzit nuk e dinë këtë gjë për ty akoma, do e mësojnë shumë shpejt.

Read Full Article

Për çfarë gënjejnë më shpesh shenjat e horoskopit?

  Për çfarë gënjejnë më shpesh shenjat e horoskopit?

Dashi (21 Mars- 19 Prill) Dashi do të gënjejë kur merr shumë përgjegjësi dhe axhendën e ka të zënë sepse

Read Full Article

Si është në shtrat? Jua tregon horoskopi

  Si është në shtrat? Jua tregon horoskopi

Astrologjia mund të të thotë shumë për atë që je, çfarë po ndodh me jetën tënde, apo dhe marrëdhëniet që

Read Full Article

Ja si janë shenjat e horoskopit në punë, të përmbledhura në meme

  Ja si janë shenjat e horoskopit në punë, të përmbledhura në meme

Dashi Dashi në punë është i mbushur me energji. Kërkues, i fuqishëm dhe një ndër shenjat më ambicioze, Dashi arrin

Read Full Article

Këto 2 shenja të horoskopit janë më të prirura të mendojnë negativisht

  Këto 2 shenja të horoskopit janë më të prirura të mendojnë negativisht

Ndërkohë që çdo shenjë preket nga mendimet e errëta, disa shenja janë më të prirura të jenë negative. Kjo ka

Read Full Article

Nëse je i shenjës së Ujorit, e sigurtë që këto gjëra i kupton dhe i jeton çdo ditë!

  Nëse je i shenjës së Ujorit, e sigurtë që këto gjëra i kupton dhe i jeton çdo ditë!

Ka disa gjëra që vetëm personat e së njëjtës shenjë i kuptojnë, dhe duke qenë se jemi në sezonin e

Read Full Article

Shenjat e horoskopit, të renditura nga më e mira te më e keqja

  Shenjat e horoskopit, të renditura nga më e mira te më e keqja

Titulli ishte shumë intrigues, por gjithnjë kini parasysh se çdo person ka cilësitë e tij pozitive dhe negative. E thënë

Read Full Article

Të lindurit në janar dhe shkurt janë të prirur për tu bërë të pasur dhe të famshëm

  Të lindurit në janar dhe shkurt janë të prirur për tu bërë të pasur dhe të famshëm

Studime të ndryshme tregojnë se njerëzit e lindur në dy muajt e parë të vitit kanë më shumë mundësi që

Read Full Article

Sipas horoskopit, kjo është gjëja më e çuditshme që mbani gjithnjë në çantë

  Sipas horoskopit, kjo është gjëja më e çuditshme që mbani gjithnjë në çantë

Ndonjëherë çantat tona kanë plot gjëra të çuditshme dhe që nuk i përdorim kurrë. Pranojeni këtë dhe zbuloni se çfarë

Read Full Article

5 femrat që me shumë gjasa po ju tradhëtojnë, i përkasin këtyre shenjave të horoskopit

  5 femrat që me shumë gjasa po ju tradhëtojnë, i përkasin këtyre shenjave të horoskopit

Tashmë është thuajse e qartë që horoskopi ka shumë të drejtë për gjërat që parashikon. Shpesh astrologjia na vë në

Read Full Article

Horoskopi mujor, Janar 2019

  Horoskopi mujor, Janar 2019

Dashi (21 Mars-19 Prill) Me Marsin në shenjën tuaj, energjia dhe gjallëria juaj do jenë në kulmin e tyre. Jeta

Read Full Article

Nuk dini çfarë dhuratash të bëni për festa? Jua thotë horoskopi për çdo shenjë

  Nuk dini çfarë dhuratash të bëni për festa? Jua thotë horoskopi për çdo shenjë

Me siguri je në një nga 3 grupet kur bie fjala për dhuratat e festave: Të vjen plasja kur i

Read Full Article
1 2 3 8