Blitz

Blitz+

 Breaking News

Kërkoni jetë më të mirë seksuale në çift? Niseni vitin mbarë me këtë ndryshim

    Kërkoni jetë më të mirë seksuale në çift? Niseni vitin mbarë me këtë ndryshim

Duke qenë se fillimi i vitit nis me ndryshime në të gjitha fushat e jetës, mirë është të mendojmë edhe për mirëqenien seksuale. Terapistja e licencuar e seksit të çifteve,

Read Full Article

E dashura i kërkon një ese pse duhet t’i bëjë seks oral. Ai e shkruan!

    E dashura i kërkon një ese pse duhet t’i bëjë seks oral. Ai e shkruan!

Një djalosh amerikan me emrin  “Man Candy” ose nëse mund ta përkthejmë si “karamelja ime”, në telefonin e të dashurës ka shkruar një ese për të, për t’i treguar se

Read Full Article

Angli, skllavja seksuale për 13 vjet me radhë

    Angli, skllavja seksuale për 13 vjet me radhë

Viktimat seksuale të përdhunimeve janë bërë të zakonshme në vende ku mbizotëron kaosi dhe demokracia është e brishtë. Por një rast i tillë e për më tepër që ka zgjatur

Read Full Article

“Kam fjetur me shefin”- 5 femra rrëfejnë eksperiencat e tyre

    “Kam fjetur me shefin”- 5 femra rrëfejnë eksperiencat e tyre

Kemi dëgjuar shpesh për marrëdhënie mes shefave dhe punonjëseve të tyre, të cilat rezultojnë në shumë raste më shumë se marrëdhënie pune. Disa e përkufizojnë si një natë e paparashikuar,

Read Full Article

Jeta seksuale nuk ka pse të bjerë me moshën

    Jeta seksuale nuk ka pse të bjerë me moshën

Rritja në moshë për gjithkënd përkthehet në pjekje në shumë elemente. Puna, karriera, rritja e përgjegjësive dhe të mësuarit për të menaxhuar më mirë paratë janë disa prej ndryshimeve. Por

Read Full Article

5 pozicione seksi për prindërit me fëmijë

5 pozicione seksi për prindërit me fëmijë

Një nga shqetësimet më të mëdha të çifteve kur vjen puna te ngjizja e një fëmije është padyshim pyetja: Si dreqin do të bëjmë seks pastaj? Epo, “Cosmopolitan” ka gjetur një

Read Full Article

Brenda botës së një mashkulli që i pëlqen kur gruaja e tij kryen marrëdhënie me një mashkull tjetër

    Brenda botës së një mashkulli që i pëlqen kur gruaja e tij kryen marrëdhënie me një mashkull tjetër

“Nisi e gjitha si një fantazi, vetëm duke menduar se gruaja ime mund të flinte me meshkuj të tjerë…” Por ndodhi që kjo u bë realitet për Will Cornudo-n. Cornudo

Read Full Article

Njihuni me Cornudo – burri që pëlqen të shohë gruan të flejë me të tjerë

    Njihuni me Cornudo – burri që pëlqen të shohë gruan të flejë me të tjerë

Will Cornudo u përket atij grupi meshkujsh që pëlqejnë të shohin partneren e tyre të flenë me meshkuj të tjerë. Ai dhe bashkëshortja e tij ishin të martuar prej më

Read Full Article

Selfie-t më ironike në shtrat. Kush është ky?

  Selfie-t më ironike në shtrat. Kush është ky?

Ju ka ndodhur ndonjëherë të flini në mbrëmje me dikë dhe nuk e mbani mend, por kur zgjoheni në mëngjes

Read Full Article

Skandali, përdhunimi i futbollistit nga 3 femra

  Skandali, përdhunimi i futbollistit nga 3 femra

Policia angleze ka arrestuar 3 femra, pasi dyshohet se ato kanë kryer marrëdhënie seksuale pa dëshirë me 1 futbollist të

Read Full Article

Varësia nga seksi

  Varësia nga seksi

A është e mundur që të jemi të varur nga seksi? Terapistët i japin përgjigje të ndryshme kësaj pyetjeje. Disa

Read Full Article

Ja këngëtarja shqiptare që i shpëtoi sulmit terrorist në Turqi

  Ja këngëtarja shqiptare që i shpëtoi sulmit terrorist në Turqi

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Stambollin mbrëmjen e djeshme, ku nga 2 shpërthime kanë humbur jetën më tepër se

Read Full Article

15 gjëra që nuk ju lënë shtatzënë

  15 gjëra që nuk ju lënë shtatzënë

Një nga problemet më shqetësuese ditët e sotme për çiftet e reja dhe për adoleshentët është shtatzënia e padëshiruar. Duke

Read Full Article

Penisi i të dashurit tim është shumë i madh për gojën time

  Penisi i të dashurit tim është shumë i madh për gojën time

Për të marrë maksimumin e kënaqësisë seksuale, një “ingredient” i rëndësishëm është edhe seksi oral, që për dikë mund të

Read Full Article

4 mënyrat për të qenë seksualisht të kënaqur në martesë

Seksi shpesh mund të jetë katalizatori më i mirë për marrëdhënien në çift dhe përbërësi kryesor për të pasur një

Read Full Article

Modelja që shet virgjërinë për 1.7 milionë £

  Modelja që shet virgjërinë për 1.7 milionë £

Një modele që ka nxjerrë në ankand virgjërinë e saj ka thënë se i është ofruar shifra e 1.7 milionëve

Read Full Article

11 pozicione që duhet t’i praktikoni për festat e fundvitit

11 pozicione që duhet t’i praktikoni për festat e fundvitit

Festat po vijnë dhe sigurisht bashkë me to edhe atmosfera mjaft e ngrohtë e plot dashuri. Dhe për të mos

Read Full Article

5 pozicione që duhet t’i bëni kur jeni në kolegj/universitet

5 pozicione që duhet t’i bëni kur jeni në kolegj/universitet

  Periudha më e bukur e jetës mendohet të jetë ajo e kolegjit apo e universitetit. Aty fillon koha kur

Read Full Article

Pornostarja e martuar me miliarderin 70-vjeçar: “Ai mund të vdesë gjatë seksit”

  Pornostarja e martuar me miliarderin 70-vjeçar: “Ai mund të vdesë gjatë seksit”

Ish-pornostarja, e cila u martua me një miliarder 70-vjeçar, trembet se bashkëshorti i saj mund të vdesë nga ndonjë atak

Read Full Article

5 pozicione që janë të mira me objektet e palestrës

5 pozicione që janë të mira me objektet e palestrës

  Keni menduar ndonjëherë të shfrytëzoni kohën që ushtroheni në palestër edhe për t’u ushtruar, edhe për të bërë seks?

Read Full Article

5 pozicionet e duhura për vajzat me flokë të gjata

5 pozicionet e duhura për vajzat me flokë të gjata

Shpesh partnerët meshkuj mund të ankohen për partneret e tyre se flokët e gjata i gudulisin apo e bëjnë seksin

Read Full Article