Blitz

Blitz+

 Breaking News

14 lodra seksi për një orgazëm ideale

14 lodra seksi për një orgazëm ideale

Të gjithë synojmë që me anë të marrëdhënies seksuale të marrim kënaqësi dhe sigurisht një orgazëm për t’u mbajtur mend. Por orgazmën mund ta arrini edhe pa pasur një partner

Read Full Article

(VIDEO) Vajza bën twerk live në Instagram, e ëma e shikon

    (VIDEO) Vajza bën twerk live në Instagram, e ëma e shikon

Është bërë diçka normale tashmë publikimi i videove live në Instagram dhe komunikimi online me ndjekësit e një personi të caktuar. Një gjë e ngjashme ka ndodhur me një vajzë

Read Full Article

Momentet më të sikletshme, por normale, që të gjithë i përjetojnë gjatë seksit

    Momentet më të sikletshme, por normale, që të gjithë i përjetojnë gjatë seksit

1) Ju vijnë menstruacionet gjatë seksit Kjo mund t’ju kapë të papërgatitur, sigurisht… “Pak a shumë femrat e dinë me ditë se kur do t’u vijnë periodat, ama ndodhin edhe

Read Full Article

5 gjëra që duhet të dini (PATJETËR) për penisin

    5 gjëra që duhet të dini (PATJETËR) për penisin

Një nga gjërat më të rëndësishme në jetë është seksi, që ndikon pozitivisht në largimin e energjive negative dhe streseve që njeriu mund të mbledhë gjatë gjithë ditës ose për

Read Full Article

6 pozicione nga “Fifty Shades Darker” që do të nxjerrin “bishën” brenda jush

6 pozicione nga “Fifty Shades Darker” që do të nxjerrin “bishën” brenda jush

  Seria e dytë e trilogjisë “Fifty Shades of Grey” tashmë po “godet” kinematë botërore me të njëjtin kuriozitet si seria e parë. Paçka se jo të gjithë mund ta

Read Full Article

5 pozicione “drithëruese” nëse partneri/ja juaj pëlqen këmbët

5 pozicione “drithëruese” nëse partneri/ja juaj pëlqen këmbët

Këmbët janë pjesët jo-seksuale të trupit më të dëshiruara nga partneri ose partnerja juaj. Kjo pasi dëshira e tyre seksuale përfshin gati çdo pjesë të trupit dhe pëlqen që i

Read Full Article

Njihuni me resortin ku do të përjetoni “50 Shades of Grey” në realitet

Njihuni me resortin ku do të përjetoni “50 Shades of Grey” në realitet

Për të gjithë admiruesit e trilogjisë “Fifty Shades of Grey” kemi një lajm të mirë: tashmë mund të përjetoni filmin tuaj të preferuar në realitet. “Desire Riviera Maya Resort” –

Read Full Article

Për të gjitha çiftet, këto janë këshillat që duhet t’i ndiqni patjetër në dhomën e gjumit

    Për të gjitha çiftet, këto janë këshillat që duhet t’i ndiqni patjetër në dhomën e gjumit

Dhoma e gjumit është një vend i shenjtë. Ju aty pushoni, mblidhni energji, por njëkohësisht është edhe strofulla juaj e seksit dhe kënaqësive fizike. Me pak fjalë, dhoma e gjumit

Read Full Article

Gjërat që një mashkull duhet të ndalojë së bëri teksa puth!

  Gjërat që një mashkull duhet të ndalojë së bëri teksa puth!

Puthja është nga ato gjëra që supozohet të jetë mjaft tërheqëse, e bukur, intime dhe e kënaqshme. Por dikush tjetër

Read Full Article

Britani e Madhe, pedofili pranon se përdhunoi 45 fëmijë

  Britani e Madhe, pedofili pranon se përdhunoi 45 fëmijë

Një pedofil në Britaninë e Madhe ka pranuar se ka përdhunuar 45 fëmijë në vendin e tij dhe në shtete

Read Full Article

Harrojini çfarë thonë! Seksi më i mirë bëhet në moshë të vjetër

  Harrojini çfarë thonë! Seksi më i mirë bëhet në moshë të vjetër

Plakja ose rritja në moshë shpesh konsiderohet se është një proces shumë i mirë për kualitetin e jetës. Jemi më

Read Full Article

A është më i mirë seksi me një mashkull të pabërë synet?

  A është më i mirë seksi me një mashkull të pabërë synet?

Shoqëria jonë, si një shoqëri që ka trashëguar mjaft elemente të traditës dhe kulturës orientale, kryesisht asaj turke, ka përqafuar

Read Full Article

13 lodra seksi që do t’ju japin një orgazmë “të çmendur”

13 lodra seksi që do t’ju japin një orgazmë “të çmendur”

    Një nga elementet më të rëndësishme të seksuale janë edhe lodrat. Ndonëse dikush mund të mendojë se ato janë

Read Full Article

Çiftet që bëjnë seks të mirë kanë një karakteristikë që i dallon nga çiftet e tjera

  Çiftet që bëjnë seks të mirë kanë një karakteristikë që i dallon nga çiftet e tjera

Pavarësisht këshillave të seksit që mund të ndiqni, është normale që nëse jeni në një marrëdhënie të gjatë, të ketë

Read Full Article

Gjërat që ai nuk do të donte që ju t’i kuptonit gjatë seksit

  Gjërat që ai nuk do të donte që ju t’i kuptonit gjatë seksit

Si meshkujt, ashtu edhe femrat, shpresojnë që të kenë një performancë sa më të mirë gjatë seksit. Ama, si çdo

Read Full Article

Unë, kurva!

  Unë, kurva!

Unë e vuaja, por nuk i gjeja dot fjalët aq sa për të luftuar ideologjinë e tij.  Kisha 5 vite

Read Full Article

Flet shkenca: Kjo është arsyeja e vërtetë se pse e duam kaq shumë seksin oral!

  Flet shkenca: Kjo është arsyeja e vërtetë se pse e duam kaq shumë seksin oral!

Pyetja qëndron: Pse e duam seksin oral? Sepse na pëlqen apo sepse është pjesë e lojës në shtrat? Sipas një

Read Full Article

7 llojet e pornove që do t’ju bëjnë për vete

  7 llojet e pornove që do t’ju bëjnë për vete

Na duhet ta pranojmë që një nga elementet që ka frymëzuar imagjinatën apo fantazitë tona seksuale është padyshim pornografia, e

Read Full Article

20 vendet ku duhet të bësh seks para se të vdesësh

20 vendet ku duhet të bësh seks para se të vdesësh

Kur mendon për seksin, nuk ka mundësi të mos mendosh për vendin se ku do të realizohet “aktiviteti”. Ok, gjëja

Read Full Article

Hoqi kondomin gjatë seksit. Gjykata e shpall fajtor!

  Hoqi kondomin gjatë seksit. Gjykata e shpall fajtor!

Në një seancë historike, Gjykata Kriminale në Lozanë të Zvicrës ka shpallur fajtor një mashkull me akuzën e përdhunimit pasi

Read Full Article

Gjithçka duhet të dini për personat që duan të kryejnë marrëdhënie seksuale vetëm me ata që dashurojnë!

  Gjithçka duhet të dini për personat që duan të kryejnë marrëdhënie seksuale vetëm me ata që dashurojnë!

Ju jeni në shtëpinë e një miku që është duke zhvilluar një festë. Papritur shihni një djalë simpatik. I buzëqeshni

Read Full Article