Blitz

Blitz+

 Breaking News

Ju prezantojmë me vibratorin më të ri: një flutur për vaginën tuaj

    Ju prezantojmë me vibratorin më të ri: një flutur për vaginën tuaj

Shumë njerëz gjejnë shpëtim për jetën e tyre seksuale në lodrat e seksit e na duhet të themi që është një zgjidhje e mirë, se fundja kush merret me meshkujt

Read Full Article

Seks në pishinë? Më mirë jo!

    Seks në pishinë? Më mirë jo!

  Sezoni veror është në horizont dhe të gjithë po përgatiten të kenë një fizik sa më të kënaqshëm për syrin. Një nga aktivitetet më intriguese gjatë stinës së nxehtë

Read Full Article

Falë Zotit që bëra botoks në testikuj…!

    Falë Zotit që bëra botoks në testikuj…!

Jam një burrë rreth të 30-tave dhe banoj në Manhattan, New York. Dhe nëse titulli ju ka bërë paksa konfuz, ja ku po ua them: Po! Kam bërë botoks në

Read Full Article

Gabimi më i madh që 65% e meshkujve bëjnë akoma gjatë seksit

    Gabimi më i madh që 65% e meshkujve bëjnë akoma gjatë seksit

Doni të mbroheni ndaj sëmundjeve seksualisht të transmetueshme apo ndaj shtatzënive të padëshiruara? Epo, një prezervativ është përgjigjja më e mirë për këtë. Por pavarësisht kësaj, shumë meshkuj nuk po

Read Full Article

A na duhen qimet pubike?

    A na duhen qimet pubike?

Shpesh herë njerëzit vendosin të heqin qimet në organe të ndryshme për t’u dukur më të pashëm, më tërheqës dhe sigurisht, më seksi. Po qimet pubiket a na nevojiten? Edhe

Read Full Article

Studimi: Seksi i mirë të jep të njëjtën kënaqësi si të fitosh 50.000 euro!

    Studimi: Seksi i mirë të jep të njëjtën kënaqësi si të fitosh 50.000 euro!

Nëse jeni të stresuar sepse doni rritje rroge apo sepse mendoni se nuk po fitoni mjaftueshëm para, ju rekomandojmë të bëni më shumë seks! Ose më saktë, nuk jua rekomandojmë

Read Full Article

Dalin fotot e nxehta, femrat “e djegin” 8 marsin

    Dalin fotot e nxehta, femrat “e djegin” 8 marsin

As ky 8 mars nuk ka kaluar pa harbim në klubet e natës në Tiranë. Edhe pse nuk ka qenë e njëjta atmosferë me striptistë profesionistë si vitet e kaluara,

Read Full Article

Planifikova një orgji me shoqen e ngushtë dhe ishte eksperienca më e mirë e gjithë jetës sime

    Planifikova një orgji me shoqen e ngushtë dhe ishte eksperienca më e mirë e gjithë jetës sime

  Kam qenë në “club”-e striptizmi. Kam bërë treshe. Kam takuar njerëz në “club”-e, lokale, librari, koncerte, evente sportive dhe në punë me të cilët kam bërë seks minuta më

Read Full Article

Jeni ndarë nga i dashuri? Mos u shqetësoni, tani mund të keni kukullën tuaj të seksit!

  Jeni ndarë nga i dashuri? Mos u shqetësoni, tani mund të keni kukullën tuaj të seksit!

Keni menduar se ka kukulla seksi vetëm femra, por në fakt jeni gabuar. Një kompani e quajtur “Sinthetics” shet kukulla

Read Full Article

Rrëfehet Xhilda: Unë, prostituta ku shfrynin epshet të pushtetshmit e Shqipërisë

  Rrëfehet Xhilda: Unë, prostituta ku shfrynin epshet të pushtetshmit e Shqipërisë

“Exclusive” ka treguar të dielën në mbrëmje se si funksionon rrjeti i prostitucionit në Shqipëri. Të intervistuara pas hekurave të

Read Full Article

Vdes pasi e zënë poshtë revistat porno të mbledhura në vite

  Vdes pasi e zënë poshtë revistat porno të mbledhura në vite

Një 50-vjeçar nga Japonia ka humbur jetën pasi është zënë poshtë nga grumbulli i revistave porno të mbledhura ndër vite,

Read Full Article

(FOTO) Njihuni me “motrën” ruse të Kim Kardashian

  (FOTO) Njihuni me “motrën” ruse të Kim Kardashian

Ajo quhet Anastasiya Kvitko dhe nga format e saj bombastike e kanë krahasuar me Kim Kardashian, edhe pse dukshëm bukuroshja

Read Full Article

“Shthurja totale” e Usain Bolt, skena të nxehta në rrugë

  “Shthurja totale” e Usain Bolt, skena të nxehta në rrugë

Sprinteri i famshëm xhamajkan tashmë në moshën 30-vjeçare ka rezervuar disa momente relaksi përgjatë karnavaleve në Trinidad Tobago. Ai është

Read Full Article

(VIDEO) I preku të pasmet, modelja qëllon moderatorin

  (VIDEO) I preku të pasmet, modelja qëllon moderatorin

Ka tentuar ta ngacmojë në transmetim “live” në televizion, por ka përfunduar duke u sulmuar me shpulla e kremra. Gjatë

Read Full Article

Këta janë meshkujt që do t’ju japin orgazmën më të mirë (sipas shkencës)

  Këta janë meshkujt që do t’ju japin orgazmën më të mirë (sipas shkencës)

  Më në fund, orgazma është futur në listën e çështjeve që studiohen nga shkencëtarët! Studiuesit e Universitetit të Albany

Read Full Article

I lejueshëm seksi me kafshë nën 20 kg. Mësoni disa prej ligjeve më të çuditshme për seksin

  I lejueshëm seksi me kafshë nën 20 kg. Mësoni disa prej ligjeve më të çuditshme për seksin

Ligjet më të çuditshme për seksin. Seksi është një akt natyral normal për njeriun. Por në shumë raste janë të

Read Full Article

340 £ ora, vajza eskortë tregon se ka fjetur me mbi 1200 meshkuj

  340 £ ora, vajza eskortë tregon se ka fjetur me mbi 1200 meshkuj

Termi “vajzë eskortë” krijon një imazh që kalon mes 2 perceptimeve të ndryshme ekstreme. Në një anë është perceptimi që

Read Full Article

10 gjërat më stresuese kur bëni seks në dush

  10 gjërat më stresuese kur bëni seks në dush

    Shpesh çiftet vendosin të eksperimentojnë gjatë seksit duke zgjedhur vende të ndryshme për të kryer marrëdhënie seksuale. Një

Read Full Article

10 gjërat që djemtë mendojnë kur ju rënkoni gjatë seksit

  10 gjërat që djemtë mendojnë kur ju rënkoni gjatë seksit

Që seksi të jetë një eksperiencë e paharrueshme, të dy partnerët përfshihen në akt duke dhënë maksimumin e tyre. “Shijimi”

Read Full Article

12 foto nudo që nuk do të doni t’i humbisni!

  12 foto nudo që nuk do të doni t’i humbisni!

Fotografja Nadia Lee Cohen nuk shkrep thjesht foto nudo, por edhe i jep fuqinë e një superheroine. Subjekti i këtyre

Read Full Article

5 fakte që do t’ju bëjnë ta shihni seksin anal me një sy tjetër

  5 fakte që do t’ju bëjnë ta shihni seksin anal me një sy tjetër

Të bësh seks anal është kuptuar gjithmonë si të ndjesh dhembje ndërkohë që partneri penetron në fundshpinën tuaj. Por e

Read Full Article