Blitz

Blitz+

 Breaking News

6 shenjat që tregojnë se jeni alergjikë ndaj seksit!

    6 shenjat që tregojnë se jeni alergjikë ndaj seksit!

Ndër të gjitha alergjitë e globit ka një lloj alergjie që ne urojmë të mos e ketë asnjëri… dhe ajo është alergjia ndaj seksit. Në fakt, shkencëtarët shprehen se alergjia

Read Full Article

Ju rrëfej çastin kur mora vesh se burrin e kam transgjinor; kështu ndryshoi dhe marrëdhënia në shtrat…

    Ju rrëfej çastin kur mora vesh se burrin e kam transgjinor; kështu ndryshoi dhe marrëdhënia në shtrat…

Unë jam rritur pranë Kishës Katolike dhe me dëshirën time kam qenë beqare deri sa njoha partnerin tim. Përpara se i fejuari im të kthehej në transgjinor, ne kryenim marrëdhënie

Read Full Article

Studimi i fundit: Homoseksualët janë më të mirë në shtrat se heteroseksualët!

    Studimi i fundit: Homoseksualët janë më të mirë në shtrat se heteroseksualët!

Personat që i përkasin komunitetit LGBT mund të kenë kaluar vite e dekada persekutimi për shkak të orientimit të tyre seksual, por shkenca sapo u dha atyre një “as” që

Read Full Article

9 sekrete që djemtë nuk do t’ua thonë kurrë gjatë seksit!

    9 sekrete që djemtë nuk do t’ua thonë kurrë gjatë seksit!

Të gjithë mendojmë se gjatë aktit seksual mund të shohim e mund të kuptojmë çdogjë që po ndodh rreth e rrotull, por mund të ketë raste që jemi aq të

Read Full Article

Shqetësoheni për sasinë e vogël të spermës? Mjekët tregojnë se si ta rrisni sasinë e saj në mënyra shumë të thjeshta

    Shqetësoheni për sasinë e vogël të spermës? Mjekët tregojnë se si ta rrisni sasinë e saj në mënyra shumë të thjeshta

  Shumë djem shqetësohen për sasinë e spermës dhe me të drejtë sepse në momentin që nuk ke një sasi të konsiderueshme të saj gjatë ejakulimit kjo kthehet në shqetësuese

Read Full Article

Informacion i vlefshëm për të gjithë: Gratë përjetojnë 6 orgazma të NDRYSHME!

    Informacion i vlefshëm për të gjithë: Gratë përjetojnë 6 orgazma të NDRYSHME!

Zakonisht në çiftet vihet re se gjithmonë më i përqëndruar për të arritur orgazmën është mashkulli e nga ana tjetër gratë apo vajzat duan më shumë kohë që të arrijnë

Read Full Article

Shumë ambiciozë edhe në shtrat? Këto janë 5 pozicionet që duhet të provoni!

    Shumë ambiciozë edhe në shtrat? Këto janë 5 pozicionet që duhet të provoni!

Studimet thonë se kush është ambicioz në çdo gjë, në jetën e përditshme, padyshim që do të jetë edhe në shtrat. Ndonëse nuk është e nevojshme të jesh guximtari më

Read Full Article

Sa paguhet një pornostar? A mund të bëni një jetë fitimprurëse duke bërë seks në ekran?

    Sa paguhet një pornostar? A mund të bëni një jetë fitimprurëse duke bërë seks në ekran?

Të jesh një pornostar ndoshta nuk mund të jetë lloji i punës për të cilën do të flisnit me krenari kur të shkonit në shtëpi apo me miqtë tuaj, por

Read Full Article

6 arsye pse nuk po arrini dot orgazmë!

  6 arsye pse nuk po arrini dot orgazmë!

  Që ta themi që në fillim: orgazma nuk është diçka që nuk përjetohet dhe nuk arrihet njësoj tek të

Read Full Article

7 djem tregojnë gjërat më të çuditshme që kanë bërë me penisin e tyre

  7 djem tregojnë gjërat më të çuditshme që kanë bërë me penisin e tyre

Kur jemi të vegjël ose adoleshentë ose të rinj ose në çdo lloj moshe, por pas dyerve të mbyllura, bëjmë

Read Full Article

“Nxehet” Brazili, konkurrentet e “Miss Bumbum” shfaqin hiret në rrugët e Sao Paolos

  “Nxehet” Brazili, konkurrentet e “Miss Bumbum” shfaqin hiret në rrugët e Sao Paolos

“Miss Bumbum” është një nga eventet më të diskutuara nga mediat rozë në botë për vetë faktin se aty marrin

Read Full Article

Mendoni për një seks treshe me shoqen e ngushtë? Ja 5 pozicione që do t’ju “nderojnë” të dyjave

  Mendoni për një seks treshe me shoqen e ngushtë? Ja 5 pozicione që do t’ju “nderojnë” të dyjave

Nëse një marrëdhënie seksuale mashkull-femër-femër është në listën e dëshirave, bëji një nder shoqes dhe merre me vete. Kur tre

Read Full Article

5 pozicione që duhet të praktikoni nëse ai arrin orgazmën shumë shpejt

  5 pozicione që duhet të praktikoni nëse ai arrin orgazmën shumë shpejt

  Na duhet të pranojmë që ka momente kur organet gjenitale të partnerëve nuk bashkëpunojnë ashtu siç do të dëshironin

Read Full Article

Seks në dush? Provoni këto pozicione dhe do ta avulloni ujin të gjithin!

  Seks në dush? Provoni këto pozicione dhe do ta avulloni ujin të gjithin!

Seksi në dush është një nga ato gjërat që duhet provuar gjithmonë e kjo është pak, por shumë e sigurt!

Read Full Article

Jeni me pushime? Ja 5 pozicionet që do ta kthejnë dhomën e hotelit në një sauna të vërtetë

  Jeni me pushime? Ja 5 pozicionet që do ta kthejnë dhomën e hotelit në një sauna të vërtetë

  Pjesa më argëtuese e pushimeve nuk është vetëm plazhi, pishina apo vende të tilla, por edhe koha e kaluar

Read Full Article

5 pozicione që janë ASGJË pa vibratorë!

5 pozicione që janë ASGJË pa vibratorë!

Pavarësisht se shumë prej nesh preferojnë të jenë “natyralë” në shtrat, pra të përdorin vetëm objekte biologjike dhe jo lodra

Read Full Article

“Kam vendosur të bëhem sërish e virgjër”, “Miss Bum Bum” e Brazilit habit me deklaratat e saj

  “Kam vendosur të bëhem sërish e virgjër”, “Miss Bum Bum” e Brazilit habit me deklaratat e saj

“Miss Bum Bumi” e Brazilit ka vendosur të bëhet sërish e virgjër. Modelja bionde, e cila u bë e famshme

Read Full Article

Misionari ju duket i mërzitshëm? Ja 5 mënyrat si ta bëni më tërheqës

  Misionari ju duket i mërzitshëm? Ja 5 mënyrat si ta bëni më tërheqës

  Nëse ka një pozicion që mund të mësohet lehtë fare dhe pa asnjë lodhje është misionari. Kjo sepse është

Read Full Article

Këto janë 4 gjërat që e bëjnë seksin TË PAPARË sipas djemve

  Këto janë 4 gjërat që e bëjnë seksin TË PAPARË sipas djemve

Njerëzit zakonisht thonë se seksi është si pica, edhe kur është e bërë keq sërish është e mirë. Dhe në

Read Full Article

5 pozicione që do t’ju bëjnë të bini në dashuri me seksin në vaskë

5 pozicione që do t’ju bëjnë të bini në dashuri me seksin në vaskë

  Seksi në vaskë është shumë… seksi krahasuar me vendet e tjera ku imagjinata juaj mund t’ju çojë. Sidoqoftë, edhe

Read Full Article

Ai arrin orgazmën shumë shpejt? Këto pozicione do t’ju “shpëtojnë”

Ai arrin orgazmën shumë shpejt? Këto pozicione do t’ju “shpëtojnë”

Të gjithë e kemi pasur një rast kur partneri dhe ne nuk kemi bashkëpunuar siç duhet në shtrat. Është një

Read Full Article