Blitz

 Breaking News

(VIDEO) I preku të pasmet, modelja qëllon moderatorin

(VIDEO) I preku të pasmet, modelja qëllon moderatorin
February 26
16:41 2017

Ka tentuar ta ngacmojë në transmetim “live” në televizion, por ka përfunduar duke u sulmuar me shpulla e kremra.

Gjatë një emisioni në Brazil, një modele braziliane ishte ftuar për të dhënë shembullin se si përdoret kremi kundër diellit.

Por formave të saj shpërthyese nuk ka mundur t’u rezistojë moderatori që e ka prekur nga të pasmet për të provuar kremin.

Ndaj këtij veprimi modelja Rayssa Teixeiro Melo ka reaguar keq pasi ka filluar ta qëllojë prezantuesin me shpulla dhe me kutitë e kremrave mbi tavolinë.  /Blitz.al/

 

Share