Blitz

 Breaking News

Misionari ju duket i mërzitshëm? Ja 5 mënyrat si ta bëni më tërheqës

Misionari ju duket i mërzitshëm? Ja 5 mënyrat si ta bëni më tërheqës
July 03
21:37 2017

 

Nëse ka një pozicion që mund të mësohet lehtë fare dhe pa asnjë lodhje është misionari. Kjo sepse është goxha e thjeshtë…ok, nuk është nevoja ta themi pse-në sepse është e ditur.

Ama, si çdo gjë tjetër në këtë planet, edhe nëse ky pozicion praktikohet shpesh bëhet shumë i mërzitshëm. Por u merakosni, ne do t’ju tregojmë pesë mënyra për ta bërë më tërheqës. /Blitz.al/

 

  1. “Të dua, por ta kam edhe nevojën”

 

  1. “Mbyll dhe vazhdo!”

 

  1. “Gjuajtje drejt e në hënë!”

 

  1. “Kotelja e vogël”

 

  1. “Kur takohen yjet”

Share