Blitz

 Breaking News

Dalin fotot e nxehta, femrat “e djegin” 8 marsin

Dalin fotot e nxehta, femrat “e djegin” 8 marsin
March 09
11:09 2017

As ky 8 mars nuk ka kaluar pa harbim në klubet e natës në Tiranë.

Edhe pse nuk ka qenë e njëjta atmosferë me striptistë profesionistë si vitet e kaluara, sërish atmosfera  e “nxehtë” nuk ka munguar në “club”-et e kryeqytetit.

Në disa foto të shkrepura mbrëmë që janë shpërndarë sot, duket festa me djem të zhveshur dhe balerina seksi që kërcejnë në “club”.

Në “club”-et e natës ka qenë e shumtë prania e femrave, por nuk kanë munguar as meshkujt që i shoqëronin, ndryshe nga vitet e kaluara.

Më poshtë janë disa prej fotove të shpërndara.

Share