Blitz

 Breaking News

Tiranë/24-vjeçarja i jep fund jetës, gjendet e varur

Tiranë/24-vjeçarja i jep fund jetës, gjendet e varur
October 02
12:14 2018

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Tiranë, ku një 24-vjeçare është gjetur e varur.

Sipas “Balkanweb”, trupi i pajetë i vajzës u gjet rreth orës 11:20, mbrapa pallatit të sportit “Asllan Rusi”. Burime zyrtare thane se bëhet fjalë për shtetasen me inicialet E. Y., lindur në Mallakastër dhe banuese në Tiranë.

Deri më tani nuk dihen rrethanat se si ka ndodhur ngjarja, ndërkohë që në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë. /Blitz.al/

 

Share