Blitz

 Breaking News

(Video) Pas masës “arrest me burg”, vëllai i Alketa Vejsiut ka një mesazh për nënën e tij

(Video) Pas masës “arrest me burg”, vëllai i Alketa Vejsiut  ka një mesazh për nënën e tij
October 02
15:16 2018

Disa ditë më parë është arrestuar vëllai i moderatores së njohur Alketa Vejsiu dhe ditën e sotme u njoh me masën e sigurisë “arrest me burg” në Gjykatën e Lezhës.

Endrit Vejsiu u arrestua në sajë të operacionit “Telekomanda”  pasi në makinën tip “Opel”  iu gjetën drogë dhe 4 mina me telekomandë. Ai po shoqërohej i prangosur nga efktivët e policisë dhe  i ka dhënë një mesazh nënës së tij e cila ishte e pranishme në Gjykatën e Lezhës

“O ma, mos u mërzit” – u shpreh Endriti.

Mesazhin e tij mund ta dëgjoni në videon e mëposhte të publikuar nga Panorama:

Vellai i Alketa Vejsiut ne gjyq, mesazh per mamanë on Vidnews.

/Blitz.al/

Share