Blitz

 Breaking News

Tronditet sërish Franca! 13 të vdekur, 6 të plagosur brenda në një lokal

Tronditet sërish Franca! 13 të vdekur, 6 të plagosur brenda në një lokal
August 06
08:50 2016

Është bërë me dije nga mediat franceze se një zjarr ka rënë në një lokal duke lënë të vdekur 13 persona dhe duke plagosur 6 të tjerë. Thuhet se personat që gjetën vdekjen ishin të moshës 18 deri në 25 vjeç.

Deri tani, burime nga policia kanë thënë se bëhet fjalë për një zjarr aksidental ndërkohë që nuk është përjashtuar mundësia e ndonjë akti terrorist deri në përfundimin e hetimeve. /Blitz.al/

 

Share