Blitz

 Breaking News

Tiranë, hyrje me dhunë në Fakultetin e Arteve të Bukura!

Tiranë, hyrje me dhunë në Fakultetin e Arteve të Bukura!
September 17
11:43 2016

Sipas burimeve të “News 24” është hyrë me forcë në ambientet e Fakultetit të Arteve të Bukura, duke thyer bravën e derës. Nuk dihet ende çfarë kanë dashur të gjejnë dhe të vjedhin pikërisht aty, por zv/rektori ka lajmëruar menjëherë policinë sapo ka konstatuar prishje të disa objekteve atje.

Policia është në vendngjarje dhe pritet të vazhdojnë hetimet për shkaqet e dhunës në këtë institucion. /Blitz.al/

Share