Blitz

 Breaking News

Sokol Balla rikthehet si drejtor ekzekutiv por këtë herë në Vizion Plus

Sokol Balla rikthehet si drejtor ekzekutiv por këtë herë në Vizion Plus
January 03
12:28 2018

Pas largimit nga Top Channel, Sokol Balla do ti bashkohet televizionit Vizon Plus.

Sipas Syri.net  Balla në muajin janar do të jetë në drejtimin e Vizion Plus-it duke patur në varësi departamentin e informacionit si dhe një emisioni politik. Madje thuhet se emisioni i tij politik mund të quhet “Real Story”.

Nuk na mbetet gjë tjetër veç se të presim rikthimin e Ballës në ekran./Blitz.al/

Share