Blitz

 Breaking News

Skënderbeu duhet të mbledhë forcat, 4 ndeshje në vetëm 16 ditë

Skënderbeu duhet të mbledhë forcat, 4 ndeshje në vetëm 16 ditë
September 08
15:40 2017

Skënderbeu, ashtu si dy vite më parë, do të luajë në tre kompeticione: kampionat, kupë dhe Europa Ligë.

Pasi kaloi ndeshjen me Mamurrasin, nga nesër dhe deri më 23 shtator duhet të luajë 4 ndeshje. Fillimisht me Flamurtarin, Dinamon e Kievit, Kamzën dhe Partizanin.

Mund të themi se Skënderbeu ka filluar një sezon të fuqishëm./Blitz.al/

 

Share