Blitz

 Breaking News

Shkoi të lahej me shokët, zhduket 14-vjeçari nga Shkodra

Shkoi të lahej me shokët, zhduket 14-vjeçari nga Shkodra
July 31
12:55 2017

Një djalë i vogël nga Shkodra ka humbur gjurmët pasi kishte shkuar të lahej në lumë me shokët e tij.

14-vjeçari Valentin Çarkaj është denoncuar i zhdukur nga familjarët e tij në policinë e Shkodrës.

Sipas tyre, ai nuk është bërë më i gjallë që prej momentit që u largua nga banesa me shokët.

Mësohet se Çarkaj jetonte jashtë shtetit dhe nuk e njihte qytetin.

Vijon…

Blitz.al/

Share