Blitz

 Breaking News

Rama njofton: Në 12:30 në TV për hapat e mëtejshëm drejt 21 korrikut

Rama njofton: Në 12:30 në TV për hapat e mëtejshëm drejt 21 korrikut
July 19
11:48 2016

Kryeministri Edi Rama bëri të ditur në rrjetet sociale se mesditën e sotme do të komentohet zhvillimi i çështjes më të diskutuar të këtyre ditëve, ajo e reformës në drejtësi. Kreu i qeverisë njofton për transmetimin live në 12:30 ku do flitet për hapat e mëtejshëm drejt 21 korrikut.

“Në 12.30 mbi përfundimin e odisese së negociatave të ekspertëve tanë e të huaj me PD dhe hapat e mëtejshëm drejt 21 korrikut LiveTv”, shkruan Rama.