Blitz

 Breaking News

Rama i kërkon emrat e tri femrave më të bukura, Fevziu i përgjigjet pa ndrojë

Rama i kërkon emrat e tri femrave më të bukura, Fevziu i përgjigjet pa ndrojë
September 07
21:42 2017

Kryeministri Rama jo vetëm që e bën shumë mirë rolin e gazetarit, por është edhe shumë i përgatitur të bëjë pyetje me spec.

Pa iu dridhur qerpiku, Rama ka pyetur Fevziun se cilat janë tri femrat të cilat gati i kanë marrë frymën kur kanë hyrë në studio.

“Afërdita Dreshaj, Bleona Qereti dhe Xhesika Berberi”,- ka rrëfyer Blendi, ndërkohë që Ramës i bëhej shumë qejfi që përgjigjej.

“Me urimin që t’ia lërë Zoti mendtë e kokës, përfunduam këtu me Blendi Fevziun”, – ka thënë gazetari Edi Rama. /Blitz.al/

Share