Blitz

 Breaking News

Presidenti Meta zgjedh këtë video të veçantë për të ururar 28 nëntorin

Presidenti Meta zgjedh këtë video të veçantë për të ururar 28 nëntorin
November 28
09:49 2018

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka uruar festën e Flamurit me një mesazh shumë të veçante në faqen e tij në Facebook.

Ai ka publikuar në urimin e tij një poezi, sipas tij, të recituar me shpirt, shumë dashuri dhe emocion nga dy nxënëse shqiptare të shkollës 9-vjeçare në Dacaj të Rozhajës.

Postimi i plotë i kreut të shtetit

Gëzuar Ditën e Flamurit Kombëtar!

Një urim të veçantë për çdo shqiptar kudo ndodhet, me këtë poezi, të recituar me shpirt, shumë dashuri dhe emocion nga dy nxënëse shqiptare të shkollës 9-vjeçare në Dacaj të Rozhajës.

Share