Blitz

 Breaking News

Pogradec, vdes i riu, e zë korrenti në dush

Pogradec, vdes i riu, e zë korrenti në dush
January 12
21:58 2017

Një djalë i ri nga Pogradeci ka humbur jetën pasi e ka zënë korrenti kur ishte duke u larë në dush.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në Lagjen Nr. 1 të qytetit të Pogradecit dhe është raportuar nga familjarët e të riut, të cilët e kanë gjetur pa jetë brenda dushit.

Dyshohet se shkaku i vdekjes së të riut ka qenë një masë elektrike, pasi priza e dushit nuk është hequr gjatë kohës që 25-vjeçari po lahej. /Blitz.al/

Share