Blitz

 Breaking News

Petrit Vasili shpërthen kundër videos së Ramës: “Kemi një Kryeministër llaxore”

Petrit Vasili shpërthen kundër videos së Ramës: “Kemi një Kryeministër llaxore”
November 09
14:34 2018

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili ka regauar ashpër pas publikimit të monologut të Edi Ramës në një video në “Facebook” ku reagonte pas ngjarjeve të Bularatit në një mënyrë krejt të çuditshme.

Ai shprehet se kemi një kryeministër llaxore, dhe një kryeministër që flet me adhurim erotiko politik të sëmurë për një general të degraduar në zv.ministër.

Postimi i plotë i Vasilit:

Kryeministër llaxore

Një kryeministët që lëshon një përrua psiqik idiotsirash në një video pijaneci. Një kryeministër që flet me adhurim erotiko politik të sëmurë për një general të degraduar në zv.ministër.

Ky është thjesht një kryeministër llaxore, por me një ndryshim të vogël nga llaxoret e rrugës, sepse ky është llaxore që e ka kapur veten.

/Blitz.al/

 

Share