Blitz

 Breaking News

Përplasen nga makina, burrë e grua humbin jetën në qytetin e Korçës

Përplasen nga makina, burrë e grua humbin jetën në qytetin e Korçës
December 04
19:05 2018

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Korçë-Bilisht, ndërsa kanë humbur jetën një çift bashkëshortësh të cilët ishin duke ecur në rrugë.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Vloçisht teksa një makinë ka përplasur burrë dhe grua të cilët u dërguan në spitalin e Korçës, por nuk kanë arritur të mbijetojnë dhe kanë ndërruar jetë.

Nuk dihet ende identiteti i viktimave si dhe shkaqet e aksidentit.

Forca policie ndodhen  në vendngjarje vijojnë hetimet…

/Blitz.al/

Share