Blitz

 Breaking News

Përgjaket zona e ish Bllokut në Tiranë, vritet një person e plagosen dy të tjerë!

Përgjaket zona e ish Bllokut në Tiranë, vritet një person e plagosen dy të tjerë!
October 04
21:24 2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet.Një person është vrarë me armë zjarri dhe dy të tjerë  kanë mbetur të plagosur në ish-Bllok.

Ngjarja është shënuar pak çaste më parë në lokalin Monopol. Aktualisht në vendin e ngjarjes ndodhen forca të shumta policore.

Deri më tani nuk dihen identiteti i viktimës por sipas Ballkanweb personi i plagosur është Ervis Martini, një emër i njohur për policinë dhe Redi Popesku, të ciliët janë jashtë rrezikut për jetën.

Atentati është ngritur për Martinin ndërkohë që ka humbur jetën miku i tij./blitz.al

Share