Blitz

 Breaking News

Me mimoza në dorë: Meta i emocionuar: Edhe pak momente na ndajnë

Me mimoza në dorë: Meta i emocionuar: Edhe pak momente na ndajnë
March 02
16:08 2020

“Të dashur motra dhe vëllezër Kushtetuta e popullit po pret popullin e Kushtetutës”, kështu e nis mesazhin e tij më të fundit për tubimin e sotëm presidenti Ilir Meta.

 

“Edhe pak momente na ndajnë nga pranvera kuqezi. Mirësevini të gjithë!“, thotë ai.

Sot në orën 17:00 do të nisë edhe tubimi i paralajmëruar prej kohësh nga presidenti.

Share