Blitz

 Breaking News

“Le të q***n në b***ë”, qytetari lëshon gojën para gazetares për komunitetin LGBTI!

“Le të q***n në b***ë”, qytetari lëshon gojën para gazetares për komunitetin LGBTI!
February 21
14:31 2020

Duket se qytetarët janë të lodhur nga gazetarët teksa këta të fundit kërkojnë mendimin e tyre për tema të ndryshme.

Me siguri, mëngjesin e sotëm në “WhatsUpp”; “Instagram” apo “Messenger” do iu ketë ardhur si link ose post nga miqtë tuaj real ose virtualë një video e cila është bërë virale.

View this post on Instagram

Troç 😂

A post shared by NGUL (@ngul.tv) on

Bëhet fjalë për gazetaren e “Tema TV”, e cila teksa i afrohet një qytetari në rrugë për t’a pyetur rreth komunitetit LGBTI, ky i fundit nuk u përmbajt dhe lëshoi gojën. Gazetarja shihet të sikletoset por tashmë video doli kudo dhe u bë virlae. Do jetëm material i mirë meme-sh për shumë gjatë.

View this post on Instagram

@lagjia_jone me meku jqj

A post shared by Llogjik (@llogjik_3) on

Ky është rasti i dytë muajin e fundit që qytetarët shprehen të revoltuar përballë mikrofonit të mediave. Blitz.al/Ronaldo Sharka

Share