Blitz

 Breaking News

(Lajmi i fundit) Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, dyshohet për një të plagosur

(Lajmi i fundit) Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, dyshohet për një të plagosur
January 29
20:02 2018

Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar  në kryeqytet pak minuta më parë pranë pediatrisë në QSUT në rrugën “Kongresi i Manastirit”.

Nga të shtënat, një person thuhet se ka humbur jetën por ende nuk dihet identiteti i tij. Forca të shumta policie  kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet.  Autori me skafandër është larguar menjëherë me motor.

 

 

 

Share